Ilustračný obrázok k článku Hokejisti Topoľčian nestačili na HC Detva: Líder súťaže bol nad ich sily

Hokejisti Topoľčian nestačili na HC Detva: Líder súťaže bol nad ich sily

Siedme kolo prvej hokejovej ligy prinieslo zaujímavé zápolenie. Na ľad Topoľčian pricestovali hokejisti HC 07 Orin Detva.

Rastislav Búgel Šport Iné športy

Hokejová prvá liga mala na programe svoje siedme kolo základnej časti. Hokejisti z nášho mesta hostili na svojom ľade aktuálne vedúci celok HC 07 Orin Detva. Úvod stretnutia bol poriadne vyrovnaný, o čom svedčí otvárací gól Šimuna v šiestej minúte. Favorizovaní hostia však stihli zásluhou Petra vyrovnať (1:1).

Druhé dejstvo už gólovo ovládli hostia. V 28. minúte sa presadil Škvaridlo a v 31. Mačkovič (1:3). Posledný presný zásah v zápase padol z hokejky Škvaridla v samom závere stretnutia.

HC Topoľčany – HC 07 Orin Detva 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)

Góly: 6. Šimun – 28., 60. Škvaridlo, 11. Petro, 31. Mačkovič. Rozhodovali: Lokšík – Beniač, Vyšný, vylúčení: 4:6, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 510 divákov

Hokejisti HC Topoľčany nestačili na súpera: Vyškolili ich Michalovce

Hokejisti porazili Trnavu: Bodovo sa dotiahli na lídra súťaže!

Smola hokejistov Topoľčian: V Spišskej Novej Vsi nestrelili ani jediný gól

Hokejisti Topoľčian s úspechom: Martinskej rezerve nadelili sedmičku

Víťazstvo hneď v úvode nového ročníka: Hokejisti Topoľčian porazili HK Orange 20

I. hokejová liga štartuje: ROZPIS zápasov HC Topoľčany