Hokejisti Topoľčian potvrdili rolu favorita: Doma porazili Považskú Bystricu

Topoľčianski hokejisti potrebovali bodovať. Po nevydarených zápasoch hostili na domácom ľade tím zo spodných priečok ligovej tabuľky.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti Topoľčian potvrdili rolu favorita: Doma porazili Považskú Bystricu

Topoľčianski hokejisti potrebovali po posledných nevydarených zápasoch bodovať. Na domácom ľade hostili celok zo spodných priečok tabuľky. Domácim sa podarilo využiť pozíciu favorita, keď ich v 6. minúte posielal do vedenia Minárik. Hostia vyrovnali zásluhou Schronera v 38. minúte, no posledná minúta druhého dejstva priniesla druhý presný zásah Minárika. O plnom bodovom zisku Topoľčian rozhodol v samom závere Pekarčík.

HC Topoľčany – HK'95 Považská Bystrica 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Góly: 6., 40. Minárik, 60. Pekarčík – 38. Schroner. Rozhodovali: Majling – Mráz, Jurčiak, vylúčení: 5:7, presilovky: 1:0, oslabenia: 1:0