Hokejisti Topoľčian sú NEZASTAVITEĽNÍ: Vysoko porazili aj Žiar nad Hronom

Topoľčanom sa darí. Hokejistom sa podarilo uspieť aj na ľade súpera.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti Topoľčian sú NEZASTAVITEĽNÍ: Vysoko porazili aj Žiar nad Hronom
Zdroj: THOMAS BARTOS , HC Topoľčany

Nedávna negatívna séria je zabudnutá. Topoľčany našli stratenú formu. Svedčia o tom výsledky hneď niekoľkých posledných zápasov.

Všetko odštartovalo výhrou nad tímom Modré krídla Slovan 2:1, Brezno porazili 4:2, doma si poradili aj s mladíkmi z projektu slovenskej „osemnástky“ a uspeli aj na ľade v Humennom. Následne hostili HK VITAR Martin, ktorý porazili tesne 3:2.

Počas 21. ligového kola cestovali Topoľčany na ľad HK MŠK Indian Žiar nad Hronom. Do zápasu lepšie vstúpili domáci, keď sa v 18. minúte presadil Ondrej Rybnikár (1:0). Topoľčany odpovedali ešte do konca prvej tretiny, keď vyrovnal Dávid Gergel (1:1).

Ďalší priebeh bol gólovo v rukách hostí. Krátko po zmene strán posielal Topoľčany do vedenia Miloš Bystričan (1:2) a o dve minúty neskôr zvyšoval Hugo Kováč (1:3). Pri vylúčení Žiarčana Hlinku sa presadil aj Alexander Zekucia a piaty gól do siete Žiaru pridal Adam Dúžek. Gólovú bodku za zápasom vsietil v 38. minúte počas presilovej hry Patrik Bečka.

Prečítajte si tiež

V stredajšom zápase 21. kola Tipos SHL vyhrali HC Topoľčany na ľade MŠK Žiar nad Hronom 6:1.

HK MŠK Indian Žiar nad Hronom – HC Topoľčany 1:6 (1:1, 0:5, 0:0)

Góly: 18. Rybnikár (Pač, Sarvaš) – 20. D. Gergel (Kluka, M. Novák), 22. Bystričan (Kluka, Dúžek), 24. Kováč (Zekucia, M. Novák), 26. Zekucia (M. Novák), 35. Dúžek (Bystričan, Bečka), 38. Bečka (Kluka, Legalin).

Rozhodovali: Tornay – Ševčík, Rehák, vylúčení: 4:2, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.