Hokejisti Topoľčian víťazne: Vo 4. kole porazili nováčika z Bratislavy

Milovníci hokeja v Topoľčanoch majú dôvod na radosť. Hokejisti HC Topoľčany zvíťazili v ďalšom zápase.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti Topoľčian víťazne: Vo 4. kole porazili nováčika z Bratislavy

Topoľčany zažili neúspešný vstup do nového ligového ročníka, keď v prvom zápase doma podľahli Michalovciam 0:3. Následne cestovali do Považskej Bystrice, kde uchmatli víťazstvo 4:5, v treťom kole doma hostili Spišskú Novú Ves a vyhrali po predĺžení 3:2. V ostatnom štvrtom kole cestovali na ľad nováčika z hlavného mesta.

Už v prvej tretine strelil úvodný gól zápasu König (0:1). Prostredné dejstvo patrilo Topoľčanom. Postupne sa presadili König, Šťastný a Uhnák a bolo rozhodnuté (0:5). V tretej tretine síce domáci strelili góly zásluhou Ručkaya a Miklíka, no to bolo z ich strany všetko. Za Topoľčany skóroval ešte Novák a Podstavek.

HC Osmos Bratislava – HC Topoľčany 2:6 (0:1, 0:3, 2:2)

Góly: 46. Ručkay, 54. Miklík – 18. a 29. König, 32. Šťastný, 37. Uhnák, 44. Novák, 59. Podstavek. Rozhodovali: Valachovič – Frimmel, Šefčík, vylúčení: 4:5, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 452 divákov