Hokejisti uspeli po nájazdoch: Porazili Dubnicu nad Váhom

Topoľčianski hokejisti majú za sebou ďalší zo série ligových zápasov. Na domácom ľade hostili tím z Dubnice nad Váhom.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti uspeli po nájazdoch: Porazili Dubnicu nad Váhom
Zdroj: THOMAS BARTOS

22. kolo druhej najvyššej súťaže prinieslo zaujímavé meranie síl medzi domácim HC Topoľčany a hosťami z Dubnice nad Váhom. Do zápasu sa lepšie dostali hostia, keď sa v 11. minúte presadil Andrej Kukučka (0:1).

Topoľčany na vyrovnanie čakali až do samého záveru prostredného dejstva. V 39. minúte sa presadil Ľubomír Škápik (1:1).

Krátko po zmene strán sa domáci zásluhou Miloša Bystričana dostali do vedenia (2:1). Dubničania však zbrane nezložili a Filip Nemček vyrovnal (2:2). O všetkom napokon museli rozhodnúť samostatné nájazdy, kedy ten rozhodujúci premenil 3:2
Róbert Varga.

V stredajšom zápase 22. kola SHL vyhrali HC Topoľčany nad MHK Dubnica nad Váhom po samostatných nájazdoch 3:2.

HC Topoľčany – MHK Dubnica nad Váhom 3:2 pp a sn (0:1, 1:0, 1:1 – 0:0, 1:0)

Góly: 39. Škápik (Kalináč, Pätoprstý), 42. Bystričan (Gergel, Laššo), rozhodujúci nájazd Varga – 11. Kukuča (Chatrnúch, Nemček), 46. Nemček (Lukáčik, Kukuča).

Rozhodovali: Bachúrik, Valachovič, Haringa, Šefčík, vylúčení: 3:6, navyše: Laššo 10 minút za nešportové správanie sa – Maniaček 10 minút za vrazenie na mantinel, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.