Rastislav Búgel Iné športy

Hokejisti získali ďalšie body: HC Topoľčany zvíťazili na trnavskom ľade

Počas reprezentačnej prestávky sa môžeme tešiť na zápasy I. hokejovej ligy. Tá pokračovala pre Topoľčany úspešným 17. kolom.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti získali ďalšie body: HC Topoľčany zvíťazili na trnavskom ľade

Topoľčianski hokejisti cestovali počas 17. ligového kola na ľad HK Trnava. Úvodné dejstvo prinieslo gólovo vyrovnaný priebeh. Skóre zápasu otváral a Topoľčany do vedenia posielal v druhej minúte Ďurčo, domáci odpovedali o desať minút neskôr (1:1).

V druhej tretine sa naši hokejisti dostali do vedenia zásluhou Durana (1:2). Gólová prestrelka začala až v tretej tretine. Domáci strelili do topoľčianskej siete dva presné zásahy, hostia odpovedali troma gólmi a tak si Topoľčany pripísali ďalšie dôležité body.

HK Trnava – HC Topoľčany 3:5 (1:1, 0:1, 2:3)

Góly: 12. Košecký, 50. Kamenický, 60. Szalay – 2. Ďurčo, 24. Duran, 46. Tábi, 53. Pekarčík, 60. Pätoprstý. Rozhodovali: Valachovič – Beniač, Šefčík, vylúčení: 2:3, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 195 divákov