HC Topoľčany vstúpil do novej ligovej sezóny. V prvom kole však body nezískali.

Ilustračný obrázok k článku Hokejistom HC Topoľčany sa začala sezóna: V prvom kole si zmerali sily s Dubnicou
Zdroj: M.T., HC Topoľčany

Druhá najvyššia hokejová súťaž odštartovala zápasmi prvého kola. Topoľčany cestovali do Dubnice.

Vyrovnaný zápas napokon vyšiel lepšie domácemu celku.

V prvom dejstve to bola Dubnica, ktorá v 18. minúte otvárala zásluhou Košeckého skóre (1:0). V prostrednom dejstve pridali po jednom góle oba celky, keď sa za Topoľčany presadil v 24. minúte Tomčák (2:1).

Rovnaký hráč vyrovnal v začiatku posledného tretiny a všetko bolo otvorené (2:2). Domáci sa však dostali do dvojgólového vedenia, keď sa presadil Klimenta a Nemček (4:2). Tri minúty pred koncom sa ešte za Topoľčany presadil Podstavek, no body ostali v Dubnici (4:3).

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

Hokejisti Topoľčian sa najbližšie na ľad postavia v piatok 13. septembra, kedy vycestujú na ľad do Martina.

MHK TSS GROUP Dubnica – HC Topoľčany 4:3 (1:0, 1:1, 2:2)

Góly: 18. Košecký (Jakúbek, Trška), 27. Kokavec (Chatrnúch), 52. Klimenta (Trška, Jakúbek), 56. Nemček (Jakubík) – 24. Tomčák (Huba), 43. Tomčák (Ďurčo), 57. Podstavek (Ďurčo, Kluka)

Rozhodovali: Štefik – Frimmel, Jurčiak