Hokejistom sa proti Skalici nedarilo: Nestrelili ani jeden gól

Hokejisti HC Topoľčany majú za sebou ďalšie ligové meranie síl. Bohužiaľ, zo Skalice sa vrátili bez bodov.

Ilustračný obrázok k článku Hokejistom sa proti Skalici nedarilo: Nestrelili ani jeden gól
Zdroj: THOMAS BARTOS

V 22. kole privítali hokejisti Topoľčian na svojom ľade MHK Dubnica nad Váhom. Napokon sa tešili z dvoch bodov, ktoré im v nájazdoch zabezpečil Róbert Varga (3:2 pp a sn).

Počas 23. kola cestovali Topoľčany na skalický ľad. Domáci ich vôbec nešetrili.

Už vo 4. minúte sa za Skalicu presadil Michal Šátek a poslal tak domáci celok do vedenia (1:0). Na druhý presný zásah sa čakalo až do tretej tretiny. V 43. minúte využil presilovú hru Horváth a Skalica sa dostala do vedenia o dva góly. Krátko pred koncom zápasu upravil na konečných 3:0 pohľadom domáceho celku Ondřej Šmach.

V piatkovom zápase 23. kola SHL vyhrali hokejisti HC iClinic Skalica nad HC Topoľčany 3:0.

HC iClinic Skalica – HC Topoľčany 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)

Góly: 4. Šátek, 43. Horváth (Klučiar, Balán), 59. Šmach (Hujsa).

Rozhodovali: Rojík, Valko – Staššák, Olle, vylúčení: 8:8 na 2 min, navyše: Kadlečík – Laššo, Danišovský všetci 10 minút za hrubosť, presilovky: 1:0, oslabenia: 1:0