JOB v Topoľčanoch: Naša redakcia hľadá novú posilu!

Dobrých novinárov nie je nikdy dosť! A my o tom vieme svoje... Hľadáme toho pravého (alebo tú pravú), ktorá nielen zapadne do našej internetovej famílie, ale aj prinesie závan čerstvého tvorivého vzduchu. Zistite, čo chceme a čo vieme dať my vám.

Ilustračný obrázok k článku JOB v Topoľčanoch: Naša redakcia hľadá novú posilu!
Zdroj: Dnes24.sk

Radi postupne našu sieť regionálnych webov rozširujeme a inak tomu nie je ani teraz. Schopných a šikovných ľudí, ktorí by sa radi učili, je neúrekom. Aspoň podľa počtu tých životopisov, ktoré nám chodia. Žiaľ, nie všetci sú pre prácu v online spravodajstve stvorení. My sa ale nevzdávame a hľadáme ďalej.

Takže niečo v skratke o nás…

Najprv sme začali ako taká malá online rodinka v kancelárii v Nitre pri tvorbe regionálneho portálu Nitra 24. Postupne sme rozširovali naše regióny po celom Slovensku, keďže aktuálne, trefné a zaujímavé online spravodajstvo bolo a stále je nedostatkovým tovarom na trhu.

A tak dnes, po 6 rokoch fungovania, spravujeme 27 webov okresných miest, od Bratislavy cez Bystricu až po Michalovce. Vystupujeme pod hlavičkou Dnes 24.

O čom píšeme

Verte nám, chceme o všetkom! Ale to by sme potrebovali mať v každom meste aspoň 4–5 redaktorov. Ruku však na srdce – stíhali by ste to čítať? :)

Ale teraz vážne… Na čele so skúseným šéfredaktorom a vedúcimi vydania prinášame správy z regiónu – rozhodnutia mestských poslancov, výsledky vyšších ale predovšetkým nižších športových tímov, prehľady kultúrnych podujatí, informácie o voľných flekoch v regióne i policajtoch na cestách, a žiaľ musíme prinášať aj smutné správy zo sféry krimi.

Ak čitateľa nebaví spravodajstvo, môže si na našom webe každý deň pozrieť obedné menu miestnych reštaurácií či zoznam najbližších podujatí.

A keďže aj my musíme z niečoho platiť účty i tých šikovných ľudí, sem tam sa na webe objaví aj nejaká tá PR správa pre nášho klienta :)

Čo vám vieme ponúknuť

5-tisícový plat to nie je. Teda pokiaľ nám neukážete svoje obchodnícke zručnosti a neprinesiete klientov na reklamu ;) Na začiatok môžete očakávať 486 brutto a motivačné odmeňovanie k tomu.

U nás sa učíte a rozvíjate každý deň. Len musíte chcieť…

Ak o prácu u nás naozaj stojíte, zaškolíme vás a dáme vám know how ZADARMO.

Aby ste mohi svoju prácu robiť kvalitne a boli v získavaní informácií najrýchlejší, dostanete aj služobý telefón.

Pracovať môžete doma pred telkou, s vyloženými nohami, jednoducho z pohodlia domova. Samozrejme nie nonstop, dobré správy k vám neprídu, treba ich vyhľadávať aj v teréne.

Získate cenné kontakty, nových priateľov, spoznáte mnoho ľudí z vášho mesta.

Občas aj tvrdú ruku. Nedá sa predsa viesť firma v rukavičkách, chce to aj disciplínu.

Sme síce internetová firma, ale teambuildingy apoň raz ročne predsa musia byť :)

V neposlednom rade, čísla zobrazení vašich článkov či pochvala čitateľov vás bude hriať pri srdci veľmi dlho.

Aký by mal byť náš redaktor/ redaktorka?

Najradšej sme, ak sa dostane do nášho kolektívu človek aspoň s minimálnymi skúsenosťami v spravodajstve. Nie je totiž jednoduché učiť všetkých všetko od začiatku.

Písanie a získavanie info vás MUSÍ baviť. Bez toho tú prácu nikdy nebudete robiť dobre.

Mali by ste mať prehľad o tom, kto sedí na primátorskej stoličke, aké máte v meste kultúrne inštitúcie či športové tímy, kde sa čo nachádza, … Čiže poznať svoje mesto. A ak poznáte zmýšľanie svojich co-obyvateľov, tak je to len plus pre vás.

Máte chuť sa učiť, ste tvoriví a viete byť aj samostatní pri práci i hľadaní tém.

A ešte taká „maličkosť“ – ovládať slovenský jazyk a gramatiku…

Tak čo, trúfnete si?

Ak sme vás aspoň trochu zaujali, na mail profesia@global24.sk nám pošlite
- životopis
- či ste evidovaní na miestnom úrade práce, ak áno, ako dlho
- ukážku svojej doterajšej práce alebo článok na aktuálnu tému vo vašom meste

Zdroj: Dnes24.sk

Tento článok nie je možné komentovať.