Katarína Jankeje Samospráva

Kompletné výsledky volieb do topoľčianskeho parlamentu: Koľko hlasov získali víťazi a koľko porazení?

Spolu až 74 Topoľčancov sa v tohtoročných komunálnych voľbách pokúsilo zabojovať o poslaneckú stoličku. Podariť sa to mohlo len 21, ostatní skončili tesne alebo ďalej pod čiarou. Koľko hlasov získali? Aj to vám prezradia kompletné výsledky volieb do mestského parlamentu.

Ilustračný obrázok k článku Kompletné výsledky volieb do topoľčianskeho parlamentu: Koľko hlasov získali víťazi a koľko porazení?
Foto: Katarína Jankeje

Volebný obvod č. 1

(Clementisova, B. Němcovej, Podjavorinskej, Krušovská, Sladovnícka, Gogoľova, V. Beniaka, Gorkého, Bernolákova, J.Bottu, Janka Kráľa, Kukučínova, Moyzesova, l7. novembra, Nám. Ľ. Štúra, Nám. M. R Štefánika, J. Wolkra, Obchodná, Škultétyho, Štúrova, M. Rázusa, Palárikova, kpt. Jaroša, Palkovičova, Šafárikova, Čsl. armády všetky nepárne orientačné čísla, sv. Cyrila a sv. Metoda, Pribinova, P. Mudroňa)

Zvolení kandidáti:

  1. Štefan Grach, NEKA, 838 hlasov
  2. Ida Valachová, SMER-SD, SZ, 748 hlasov
  3. Ján Paulík, SDKÚ-DS KDH, NOVA, 709 hlasov
  4. Martin Bucko, NEKA, 484 hlasov
  5. Július Lukáč, SMER-SD, SZ, 480 hlasov

Náhradníci – nezvolení kandidáti

  • Helena Venclová, SMER-SD, SZ, 430 hlasov
  • Alena Ďurčeková, SMER-SD, SZ, 425 hlasov
  • Eduard Galko, SNS, 383 hlasov
  • Tatiana Gogová, SMER-SD, SZ, 354 hlasov
  • Ivana Gogová, SIEŤ, 285 hlasov
  • Iveta Fodorová SDKÚ-DS, KDH, NOVA, 279 hlasov
  • Matej Mervart, SNS, 245 hlasov
  • Juraj Gaži SDKÚ-DS, KDH, NOVA, 204 hlasov
  • Daniela Čeplíková, SaS, 185 hlasov
  • Ján Herda KSS, 143 hlasov

Volební obvod č. 2

(Tríbečská, J. Matušku, P.O. Hviezdoslava, Práznovská cesta, Krušovská 2301, 2302, 2285, pivovarnícka, Gagarinova , K.Kuzmányho J. Jesenského, K Panklu)

Zvolení kandidáti

  1. Ľudovít Teťák, SMER-SD, SZ 543 hlasov
  2. Karol Zaťko, SDKÚ-DS, KDH, NOVA, 455 hlasov
  3. Mária Haláková, SMER-SD, SZ, 436 hlasov
  4. Milan Lisý, SMER-SD, SZ, 412 hlasov
  5. Daniela Ičová, SMER-SD, SZ, 394 hlasov

Náhradníci – nezvolení kandidáti

  • Martin Chovanec, Nezávislý kandidát, 350 hlasov
  • Alena Kňazeová, SMER-SD, SZ, 339 hlasov
  • Maroš Pavlovič, SNS, 318 hlasov
  • Alexander Riabov, 99 % – občiansky hlas, NP, 282 hlasov
  • Marek Švec, Nezávislý kandidát, 247 hlasov
  • Michal Fajin, SIEŤ, 242 hlasov
  • Erika Šišmičová, SDKÚ-DS, KDH, NOVA, 237 hlasov
  • Martin Zvada SNS, 223 hlasov
  • Ladislav Fajin, SIEŤ, 209 hlasov
  • Ladislav Kmeť, SDKÚ-DS, KDH, NOVA, 207 hlasov
  • Monika Žaťková SDKÚ-DS, KDH, NOVA, 192 hlasov
  • Norbert Feješ, SaS, 143 hlasov
  • Jaroslav Venuta, SIEŤ, 109 hlasov
  • Martin Tvarožek, SIEŤ, 93 hlasov
  • Marián Zubčák, Zmena zdola, DÚ, 86 hlasov
  • Miroslava Butinová, Zmena zdola, DÚ, 81 hlasov
  • Ján Rusko, Zmena zdola, DÚ, 75 hlasov

Volebný obvod č. 3

(M.Benku, Streďanská, D.Jurkoviča, M.A.Bazovského, Ľ.Fullu, J.Alexyho, Dr. P.Adámiho, Fraňa Kráľa, Jána Kollára, Mieru, Športovcov, Záhradnícka, Železničiarska, Krátka, Čsl. armády (všetky párne čísla), Stummerova (všetky nepárne čísla a párne č. po 112) Timravy, Pavlovova, Streďanská 1790, 2731)

Zvolení kandidáti

  1. Peter Žembera, SMER-SD, SZ, 617 hlasov
  2. Jozef Kotleba, SDKÚ-DS, KDH, NOVA, 592 hlasov
  3. Július Krajčík, SDKÚ-DS, KDH, NOVA, 528 hlasov
  4. Katarína Katonová, Mgr. SDKÚ-DS, KDH, NOVA, 486 hlasov
  5. Ján Píry, SMER-SD, SZ 475 hlasov

Náhradníci – nezvolení kandidáti

  • Michal Hajnovič, SMER-SD, SZ, 456 hlasov
  • Peter Guričan, SMER-SD, SZ, 449 hlasov
  • Jana Malinková, ISMER-SD, SZ, 366 hlasov
  • Vladimír Andel, Zmena zdola, DÚ, 302 hlasov
  • Lukáš Grežďo, 99 % – občiansky hlas , NP, 258 hlasov
  • Peter Michalík, SIEŤ, 206 hlasov
  • Miloš Opačitý, Zmena zdola, DÚ, 188 hlasov
  • Oto Brezina, SIEŤ, 185 hlasov
  • Silvia Mojžišíková, Zmena zdola, DÚ, 178 hlasov
  • Dávid Hrdý, 99 % – občiansky hlas, NP, 176 hlasov
  • Jozef Delič Zmena zdola, DÚ, 110 hlasov

Volebný obvod č. 4

(Cintorínska, Pod kalváriou, Stummerova (párne č. od 114 mimo č. 148, 168, 170, 172, Dopravná, A. Grznára, Komenského, Cukrovarnícka, Inovecká, Vajanského, Jaselská, Hurbanova, M. Závodného, Odbojárov, Slov.partizánov, Topoľova, Družby, Kalinčiakova, Pionierska, Puškinova, Budovateľská, Tovarnícka (nepárne čísla))

Zvolení kandidáti

  1. Marta Barboríková, SMER-SD, SZ, 209 hlasov
  2. Beáta Lobotková, NEKA, 192 hlasov

Náhradníci – nezvolení kandidáti

  • Tibor Pavlík, SMER-SD, SZ, 169 hlasov
  • Jozef Dalloš, SaS, 110 hlasov
  • František Ďurina, SNS, 100 hlasov
  • Soňa Ščesná, SNS, 95 hlasov
  • Denisa Horkuličová, SDKÚ-DS, KDH, NOVA, 78 hlasov
  • Žaneta Spálová, Zmena zdola, DÚ, 63 hlasov

Volebný obvod č. 5

(Agátová, Astrová, Brezová, Ľaliová, Malinová, Margarétová, Muškátová, Orgovánová, Ružová, Snežienková, Šípová, Nezábudková, Narcisová, Javorová, Fialková, Sedmikrásková, Sládkovičova, Slnečná, Tulipánová, Andreja Hlinku, Jahodová, Rastislavova, Hrebíčková, Skýcovská, Kpt. Žalmana, Mojmírova, P. Jilemnického, Pílska, Radlinského, Slobody, Povstania, Svätoplukova, Václavska, Lipová, Tovarnícka (párne čísla), Ladislava Dorušáka)

Zvolení kandidáti

  1. Janka Krahulíková, SMER-SD, SZ, 534 hlasov
  2. Michal Bohát SDKÚ-DS, KDH, NOVA, 520 hlasov
  3. Anna Mikulská, SMER-SD, SZ 401 hlasov

Náhradníci – nezvolení kandidáti

  • Martin Václav, ISDKÚ-DS, KDH, NOVA, 348 hlasov
  • Janka Sedlárová, SMER-SD, SZ, 332 hlasov
  • Michal Fráter, Nezávislý kandidát, 251 hlasov
  • Tomáš Naňo, SIEŤ, 195 hlasov
  • Zuzana Opačitá, Zmena zdola, DÚ, 176 hlasov

Volebný obvod č. 6

(Mestská časť Malé Bedzany, Mestská časť Veľké Bedzany)

Zvolený kandidát

  1. Jaroslav Ladický, SMER-SD, SZ, 257 hlasov

Náhradník – nezvolený kandidát

  • Kazimír Galbavý, SIEŤ, 102 hlasov

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie