Katarína Jankeje Samospráva

Kto kandiduje vo vašom obvode? PREHĽAD záujemcov o poslanecký post v Topoľčanoch

Voľby do orgánov samosprávy obcí 2014 sú tu. V sobotu 15. novembra si volíme primátora aj mestských poslancov. Kým 5 primátorských kandidátov je už zrejme každému dobre známych, o 21 poslaneckých flekov zabojujú desiatky Topoľčancov.

Ilustračný obrázok k článku Kto kandiduje vo vašom obvode? PREHĽAD záujemcov o poslanecký post v Topoľčanoch
Zdroj: TASR

Volebný obvod číslo 1 – volí sa 5 poslancov

  • Martin Bucko (30), zodpovedný vedúci – nezávislý kandidát
  • Daniela Čeplíková (32), podnikateľka – SaS
  • Alena Ďurčeková (50), ekonómka – SMER-SD, SZ
  • Iveta Fodorová (53), učiteľka – SDKÚ-DS, KDH, NOVA
  • Eduard Galko (48), učiteľ – SNS
  • Juraj Gaži (39), – SZČO, SDKÚ-DS, KDH, NOVA
  • Ivana Gogová (33), živnostníčka – SIEŤ
  • Tatiana Gogová (48), učiteľka – SMER-SD, SZ
  • Štefan Grach (55), koordinátor SČK – nezávislý kandidát
  • Ján Herda (67), dôchodca – KSS
  • Július Lukáč (61), lekár – SMER –SD, SZ
  • Matej Mervart (23) hudobník – SNS
  • Ján Paulík (56), lekár – SDKÚ-DS, KDH, NOVA
  • Ida Valachová (48), stredoškolská pedagogička – SMER-SD, SZ
  • Helena Venclová (56), stredoškolská pedagogička – SMER-SD, SZ

Volebný obvod číslo 2 – volí sa 5 poslancov

  • Miroslava Butinová (39), krupiérka – Zmena zdola, DÚ
  • Ladislav Fajin (51), živnostník – SIEŤ
  • Michal Fajin (28), manažér – SIEŤ
  • Norbert Feješ (27), podnikateľ – SaS
  • Mária Haláková (49), stredoškolská pedagogička – SMER-SD, SZ
  • Martin Chovanec (33), konateľ spoločnosti – nezávislý kandidát
  • Daniela Ičová (41), stredoškolská pedagogička – SMER-SD, SZ
  • Ladislav Kmeť (55), úradník – SDKÚ-DS, KDH, NOVA
  • Alena Kňazeová (55), vedúca pobočky VŠzP – SMER-SD, SZ
  • Milan Lisý (65), zástupca primátora – SMER-SD, SZ
  • Maroš Pavlovič (22), študent práva – SNS
  • Alexander Riabov (28), právnik – 99%-občiansky hlas, NP
  • Ján Rusko (35), operátor CNC – Zmena zdola, DÚ
  • Erika Šišmičová (46), úradníčka – SDKÚ – DS, KDH, NOVA
  • Marek Švec (28), vodič – nezávislý kandidát
  • Ľudovít Teťák (57), lekár – SMER-SD, SZ
  • Martin Tvarožek (32), manažér – SIEŤ
  • Jaroslav Venuta (30), manažér – SIEŤ
  • Karol Zaťko (60), učiteľ spoločenských tancov – SDKÚ – DS, KDH, NOVA
  • Marián Zubčák (40), výrobný pracovník – Zmena zdola, DÚ
  • Martin Zvada (34), zdravotnícky záchranár – SNS
  • Monika Žaťková (24), administratívna pracovníčka – SDKÚ – DS, KDH, NOVA

Volebný obvod číslo 3 – volí sa 5 poslancov

  • Vladimír Andel (56), živnostník – Zmena zdola, DÚ
  • Oto Brezina (52), technik – SIEŤ
  • Jozef Delič (54), živnostník – Zmena zdola, DÚ
  • Lukáš Grežďo (28), advokát – 99%-občiansky hlas, NP
  • Peter Guričan (54), učiteľ – SMER-SD, SZ
  • Michal Hajnovič (59), odborný radca – SMER-SD, SZ
  • Dávid Hrdý (29), bezpečnostný technik – 99%-občiansky hlas, NP
  • Katarína Katonová (48), magisterka farmácie – SDKÚ – DS, KDH, NOVA
  • Jozef Kotleba (53), poľnohospodárky inžinier – SDKÚ – DS, KDH, NOVA
  • Július Krajčík (59), riaditeľ kultúrnej organizácie – SDKÚ – DS, KDH, NOVA
  • Jana Malinková (32), ekonómka – SMER-SD, SZ
  • Peter Michalík (25), živnostník – SIEŤ
  • Silvia Mojžišíková (32), úradníčka – Zmena zdola, DÚ
  • Miloš Opačitý (53), právnik – Zmena zdola, DÚ
  • Ján Píry, (48), potravinársky špecialista – SMER-SD, SZ
  • Peter Žembera (58), ekonóm – SMER-SD, SZ

Volebný obvod 4 – volia sa 2 poslanci

  • Marta Barboríková (53), lekárka – SMER-SD, SZ
  • Jozef Dalloš (67), riaditeľ – SaS
  • František Ďurina (41), kultúrno-osvetový pracovník – SNS
  • Denisa Horkuličová (32), živnostníčka – SDKÚ – DS, KDH, NOVA
  • Beáta Lobotková (48), opatrovateľka – nezávislá kandidátka
  • Tibor Pavlík (68), lekár – SMER-SD, SZ
  • Žaneta Spálová (39), krupiéka – Zmena zdola, DÚ
  • Soňa Ščesná (27), lekárka – SNS

Volebný obvod číslo 5 – volia sa 3 poslanci

  • Michal Bohát (37), technik – SDKÚ – DS, KDH, NOVA
  • Michal Fráter (37), technik – nezávislý kandidát
  • Kazimír Galbavý (37), živnostník – SIEŤ
  • Janka Krahulíková (53), riaditeľka ÚPSVaR Topoľčany – SMER-SD, SZ
  • Anna Mikulská (58), stredoškolská pedagogička – SMER-SD, SZ
  • Tomáš Naňo (41), živnostník – SIEŤ
  • Zuzana Opačitá (23), študentka – Zmena zdola, DÚ
  • Janka Sedlárová (50), pôrodná asistentka – SMER-SD, SZ
  • Martin Václav (52), manažér- SDKÚ – DS, KDH, NOVA

Volebný obvod číslo 6 – volí sa 1 poslanec

  • Jaroslav Ladický (57), elektromechanik – SMER-SD, SZ

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie