Dávid Hrdý Samospráva

Máte starý nábytok a neviete čo s ním? V Topoľčanoch sa prvýkrát uskutoční jeho zber

Určite by asi každý z nás našiel doma kus nábytku, ktorý sa mu zdá nepotrebný či starý. Ak neviete ako sa ho zbaviť, mesto Topoľčany si pre vás pripravilo alternatívu. Zber starého nábytku sa uskutoční už počas tohto víkendu.

Ilustračný obrázok k článku Máte starý nábytok a neviete čo s ním? V Topoľčanoch sa prvýkrát uskutoční jeho zber
Zdroj: TASR

Zber už túto sobotu

Ak by ste sa rozhodli takýmto spôsobom zbaviť sa svojho nepotrebného nábytku, musíte tak vopred nahlásiť na Mestský úrad mailom alebo telefonicky. Zber sa bude vykonávať v sobotu 21. septembra v čase od 8:00 do 11:00 hodiny

Na emailovú adresu ladislav.novotny@topolcany.sk alebo na telefónnom čísle 038/5340 142 stačí nahlásiť druh a počet nábytku, vaše meno, priezvisko, adresu a telefonický kontakt. Tieto musíte nahlásiť do dnešného dňa počas úradných hodín.

Počas sobotného zberu musí byť nábytok vyložený vonku a to v určenom časovom intervale. Následne bude takto vyložený nábytok bezplatne odvezený.

Čiže súčasťou zberu nebude aj vynášanie nábytku. „Z časových a logistických dôvodov nevynášame nábytok bytov, pivníc a povál“, informuje Mestský úrad v Topoľčanoch.

Čo ak zber nestihnete?

V prípade, ak by ste nestihli nahlásiť včas odber vášho starého nábytku, možnosť zbaviť sa ho bezplatne máte celoročne aj v priestoroch kompostárne mesta na ulici Pivovarníckej. „Žiadame Vás ,aby ste využili vytvorené podmienky zo strany Mestského úradu“, apeluje na občanov mesto Topoľčany.

Foto.Ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie