Katarína Jankeje Samospráva

Petícia proti parkovisku, odvolanie riaditeľa Kultúrneho strediska: V Topoľčanoch prídu na pretras dôležité veci!

Kompetentní z vedenia mesta budú opäť rozhodovať o dôležitých veciach. Zisťovali sme, čo bude patriť medzi hlavné body ďalšieho mestského zastupiteľstva.

Ilustračný obrázok k článku Petícia proti parkovisku, odvolanie riaditeľa Kultúrneho strediska: V Topoľčanoch prídu na pretras dôležité veci!
Foto: Katarína Jankeje

Už čoskoro sa zíde vedenie mesta s poslancami a rokovať budú o ďalších dôležitých témach týkajúcich sa nášho mesta. Medzi najhlavnejšie body bude patriť petícia proti výstavbe parkoviska na ulici Podjavorinskej. O probléme, ktorý trápi obyvateľov daného paneláku sme vás informovali nedávno, viac sa dozviete v našom článku: Nové parkovisko len pol metra od okien: Aj TOTO trápi obyvateľov ulice Podjavorinskej!

Medzi inými sa bude rokovať aj o žiadosti pána Vladimíra Andela o odkúpenie pozemku pod Herňou BRONX a taktiež aj o návrhu na odvolanie riaditeľa Mestského kultúrneho strediska Topoľčany. Prerokovaný bude aj návrh primátora mesta na dočasné poverenie riadením daného strediska.

To samozrejme nebude všetko. Zasadnutie mestského zastupiteľstva je určené okrem zainteresovaných aj širšej verejnosti, to najbližšie bude už v stredu 29. októbra od 13.00 hodiny.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie