Katarína Jankeje Šport

Play-Off sa vzďaľuje: Kvalitný Bardejov nám nadelil sedem gólov

Prvá liga pokračovala stretnutiami 37. kola. Hokejisti Topoľčian vycestovali na východ, kde si zmerali sily s Bardejovom. Silný súper však pripravil Topoľčancom poriadny debakel.

Ilustračný obrázok k článku Play-Off sa vzďaľuje: Kvalitný Bardejov nám nadelil sedem gólov

Hokejisti HC Topoľčany sa v 37. kole prvej ligy predstavili na ľade Bardejova v oklieštenej zostave 12 hráčov. Súper zabral hneď od úvodu hry, po 15 minútach mal na konte štyri presné strely, naši chlapci sa nedokázali úspešne presadiť. Zázrak sa nekonal ani v druhej tretine, prekonať bránku súpera sme dokázali iba jedenkrát. V záverečnej časti opäť dominovali domáci, Topoľčancom dovolili iba jemnú úpravu nelichotivého skóre, Bardejov tak zdolal našich hokejistov vysoko 7:2.

Na katastrofálnom výsledku sa okrem iného podpísala aj naša súpiska, na ktorej figurovalo iba 12 mien. Zverenci Svätopluka Kosíka sa so 42 bodmi nachádzajú v tabuľke na deviatom mieste, Bardejov okupuje druhú priečku. Prvá liga pokračuje v stredu, Topoľčany doma privítajú favorita súťaže Detvu.

HC 46 Bardejov – HC Topoľčany 7:2 (4:0, 1:1, 2:1)

Góly: 8. Baláž, 13. Sabol, 13. Kohutiar, 15. Hričina, 27. Hruška, 49. Hričina, 54. Cútt – 21. Fusek, 47. Bystričan.