Rôzne

Potešte na Silvestra najbližších: Pozrite si novoročné SMS, z ktorých si isto vyberiete

Aj vy pri príchode nového roka píšete správy rodine a priateľom? Vybrali sme viacero inšpirácií, vyberte si tú, čo vás chytí najviac za srdce.

Zdroj: Dnes24.sk

Nech zvony zvonia, srdcia plesajú, sviece horia a čaše štrngajú. Teraz, keď máme do konca roka iba krok prajeme veselého Silvestra a šťastný nový rok.

Hodiny tíško tikajú, nový rok už vítajú. Prišiel teda správny čas, želajme si zas a zas, veľa šťastia, zdravia, lásky nech je život bez prekážky.

Krásny a veselý Silvester, do nového roka oceán šťastia, more lásky, rieku priateľstva a potok zdravia, pramienok nádeje a ani kvapku sklamania.

Do nového roka ti prajem 12 mesiacov bez choroby, 53 týždňov šťastia, 365 dní bez starostí, 8 760 hodín lásky, 525 600 minút pohody a 31 536 000 sekúnd jedinečných chvíľ.

Veľa pohody šťastné náhody, žiadne nehody, významné dohody, sociálne výhody, rodinné zhody a vtipné príhody v novom roku…

Maličký anjelik v okne stál, a krásne Vianoce všetkým prial. Aby v novom roku zdravie, šťastie a lásku mali a stále sa na seba len usmievali.

Lásky, šťastia hodiny v kruhu svojej rodiny. Užite si spoločne krásne sviatky vianočné. A nech dlho prevláda novoročná nálada.

Čo bolo zlé v starom roku, utop v perlivom moku. A v tom novom všetko naj, s úsmevom ho privítaj. Šťastný nový rok!

Do nového roku veľa pohody, šťastnej nálady, žiadne nehody, významné dohody, humorné príhody a ďalšie života výhody.

Zlomil sa nám čas o hranu, starý rok zahoď za hlavu, neresti, trápenia, to je minulosť, bohatstvo a úspech, to je budúcnosť.

Kvapku smoly, lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky želá v novom roku…

Nech nový rok splní Vaše priania, anjeli nech Vaše cesty chránia a problémy nech sa Vás stránia.

Tak ako dnes starý rok padá, nech do Tvojho srdiečka šťastie sadá, zabudni na bolesť a starosti a preži ďalší rok v láske a radosti.

Bez lásky bolí duša, bez zdravia telo. Tak aby ťa v novom roku, nič nebolelo.

Až ti šampusový štupeľ trafí do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až ti bude od chľastu veľmi zle, až ohňostroj ti v zadku vyprskne, bude neskoro ti šťastie priať, tak ti ho prajem teraz na stokrát.

Silvestrovský prípitok nech Ti je na úžitok, nech sa smútky, trápenia na radosti premenia. Nech Ta bolesť nezraní, to je mojim želaním. Šťastný nový rok!

V priloženom videu si môžete pozrieť aj to, ako sa bude silvestrovať v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach!

Foto: ilustračné

Chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia? Sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie