Iné športy

Prezident HC Topoľčany: Ďakujeme fanúšikom, ktorí nás hnali za víťazstvami

Vláda zakázala konanie športových i kultúrnych podujatí. Okrem Tipsport ligy boli pre hrozba koronavírusu zrušené aj nižšie súťaže.

Ilustračný obrázok k článku Prezident HC Topoľčany: Ďakujeme fanúšikom, ktorí nás hnali za víťazstvami
Zdroj: M.T., HC Topoľčany

Pre Topoľčany sa tak sľubne rozbehnutý ročník skončil predčasne.

Hokejisti boli len krôčik od postupu, keď počas štvrťfinálovej série viedli nad Spišskou Novou Vsou 3:1 na zápasy.

Nastal tak čas na vyjadrenia predstaviteľov a zhodnotenie predčasne ukončeného ročníka.

Príležitosť využil aj prezident HC Topoľčany. Ervín Mik sa prihovoril prostredníctvom klubového webu.

„Dnešným rozhodnutím SZĽH sa všetky súťaže tejto sezóny ukončili! Veľmi nás to mrzí, pretože sezónu sme mali veľmi dobre rozbehnutú a verili sme, že naše družstvo sa mohlo dostať do finále a zabojovať o celkového víťaza ligy. Bohužiaľ, už s tým nič neurobíme. Zdravie je prvoradé,“ povedal prezident topoľčianskeho klu­bu.

Nezabudol ani na slová vďaky: „Ďakujeme všetkým sponozorom za podporu v tejto sezóne aj fanúšikom, ktorí nás hnali za víťazstvami.“

„O tom, kto bude víťaz ligy, či sa vôbec určí, alebo neurčí postup do extraligy rozhodne Slovenský zväz ľadového hokeja neskôr. Veríme, že ďalšia sezóna začne bez problémov a dohrá sa riadne do konca. Na záver by sme chceli všetkých vyzvať, aby dodržiavali nariadenia a odporúčania vlády a ich kompetentných orgánov, aby kroky, ktoré sa urobili, viedli k čo najrýchlejšiemu vyriešeniu súčasnej situácie,“ povedal Ervín Mik.

Ľadová plocha na zimnom štadióne sa rozpúšťa a štadión zostáva naďalej uzavretý až do odvolania. „Je to v záujme ochrany zdravia všetkých,“ dodal prezident klubu.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie