Priamy súboj druhého s prvým: Topoľčany zdolali Martin! VIDEO

Druhá najvyššia hokejová súťaž pokračovala zápasmi 23. kola. Topoľčany doma hostili druhý Martin.

Ilustračný obrázok k článku Priamy súboj druhého s prvým: Topoľčany zdolali Martin! VIDEO
Zdroj: M.T., HC Topoľčany

Viac ako 1600 divákov si nenechalo ujsť šláger kola 1. hokejovej ligy. V ňom sa z víťazstva tešil domáci celok, ktorý si poradil s druhým HK Martin. „Diváci videli krásne hokejové stretnutie, ktoré malo od prvej minúty svoje grády. Trochu skúpy úvod na góly vynahradili ďalšie dve tretiny. Dynamika na ľade sa nevytralila do poslednej sekundy. M. Kalináč dnes zaknihoval dva góly a o ďalšie dva sa postarali kapitán mužstva M. Bystričan a M. Kluka. Famózny výkon predviedol v bráne J. Halo,“ hodnotí zápas klubový web.

Najbližšie sa naši hokejisti predstavia 5. decembra na ľade Michaloviec. Domácich fanúšikov bude lákať zápas 7. decembra, kedy budú Topoľčany hostiť Trnavu.

HC Topoľčany – HK Martin 4:2 (1:0, 1:2, 2:0)

Góly: 20. Kalináč (Kluka, Kováčik), 35. Bystričan (Klenko, Pekarčík), 52. Kluka (Klenko, Dvonč), 58. Kalináč (Podstavek, Kluka) – 32. Dírer (Zeliska, Burzík), 37. Tabaček (Barto, Rudzan). Strely: 26:50. Vylúčenia: 9:8 na 2 min., navyše Hruška, Brezniak 5+DKZ za bitku. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Krist – J.Konc ml., Nosek. Diváci: 1683

Topoľčany: Halo – Ďurčo, Král, Kováčik, Hrudík, Hruška, Bystričan, Hřebíček, Gergel – Podstavek, Tomčák, Tábi – Kluka, Kalináč, Dvonč – Uhnák, Laššo, Šťastný – Pekarčík, Klenko, Bečka

Martin: Bernát – Tabaček, Themár, Pacalaj, Burzík, Rusina, Oravec, Junás – Markovič, Langhammer, Rudzan – Poliaček, Jurášek, Brezniak – Zeliska, Dírer, Pokrivčák – Rešetár, Barto, Brveník

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja