Katarína Jankeje Futbal

Prvá prehra v sezóne: Vráble pretrhli víťaznú šnúru našich futbalistov!

Päť víťazstiev v rade. Taká bola bilancia našich futbalistov do nedele. Vráble však túto šnúru pretrhli.

Ilustračný obrázok k článku Prvá prehra v sezóne: Vráble pretrhli víťaznú šnúru našich futbalistov!
Zdroj: YouTube.com

V nedeľu športová šťastena našim futbalistom nepriala. Vráble sú v tejto sezóne prvý súper, ktorý dokázal prekonať Topoľčany a zvíťaziť 3 : 1. Úvod zápasu sme mali síce vo svojej moci, Chrenko už v 4. minúte otvoril skóre. Napriek tomu domáci do prestávky prekonali nášho brankára až dvakrát. V druhej časti hry sme už nedokázali streliť ani jeden gól, čo rozhodlo a posunulo Vráble k výhre.

Domáci tím sa vďaka bodom posunul z nepríjemnej pozície v tabuľke na 8. miesto. Topoľčany si aj napriek prehre udržujú druhú pozíciu. Ďalšie kolo 3. ligy odohráme doma, 4. októbra (nedeľa) privítame na domácom trávniku opäť klub z konca priebežného hodnotenia – Nové Zámky.

FK SPARTAK Vráble – MFK Topoľčany 3:1 (2:1)

Góly: 11. Feješ, 50. a 79. Balko – 4. Chrenko. R A. Gádoši