Radnica hľadá nové tváre do svojich radov: Na TIETO pozície potrebuje ľudí!

Topoľčianska radnica zverejnila zaujímavú ponuku. Obsadiť potrebuje dve pracovné pozície.

Rastislav Búgel
Ilustračný obrázok k článku Radnica hľadá nové tváre do svojich radov: Na TIETO  pozície potrebuje ľudí!
Foto: Katarína Jankeje / Zdroj: Dnes24.sk

Ako informovalo mesto Topoľčany na svojom webe, radnica vyhlásila výberové konanie na pozíciu miestneho terénneho sociálneho pracovníka a miestneho terénneho pracovníka.

“ Výberové konanie sa uskutoční dňa 15. apríla 2016 o 10.00 hod. v priestoroch zasadačky mestskej rady č. d. 260 na 1. poschodí Mestského úradu (budova radnice) na Námestí M. R. Štefánika v Topoľčanoch,“ informuje mesto na svojom webe.

Záujemcovia o pracovnú pozíciu môžu písomnú žiadosť o prijatie do zamestnania osobne doručiť alebo poštou zaslať na adresu Mesto Topoľčany, Námestie M. R. Štefánika 1/1, 955 01 Topoľčany. “Záujemcovia v svojej žiadosti jednoznačne určia, o ktorú pozíciu majú záujem (TSP, TP alebo obe pozície). Uzávierka na predkladanie žiadostí o prijatie do zamestnania je 11. apríla 2016. Záujemcovia, ktorých žiadosti do výberového konania boli doručené po termíne uzávierky, nebudú zaradení do výberového konania,“ informuje radnica.

Uchádzač by mal mať znalosť cieľovej skupiny a jazyka skupiny (maďarský, rómsky a iné), pracovné skúsenosti v danej oblasti. “ Miestom výkonu práce je lokalita ul. Pod Kalváriou v meste Topoľčany a kancelária TSP/TP v priestoroch Mestského úradu Topoľčany. Dátum predpokladaného nástupu do zamestnania je 1. mája 2016,“ informuje topoľčianska radnica.

Viac informácií o pracovných pozíciách a potrebné dokumenty nájdete TU!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk