Správy

Radnica vyhlásila výberové konanie: Potrebuje obsadiť vedúcu pozíciu

Hľadáte si novú prácu a potrebujete poriadnu výzvu? V tom prípade je aktuálne výberové konanie stvorené priamo pre vás.

Ilustračný obrázok k článku Radnica vyhlásila výberové konanie: Potrebuje obsadiť vedúcu pozíciu
Foto: Ivan Bučko / Zdroj: Dnes24.sk

„Mesto Topoľčany, Mestský úrad vyhlasuje výberové konanie na obsadenie jedného miesta pre výkon práce vo verejnom záujme na vedúceho odboru služieb mesta," informuje mesto Topoľčany.

Jedná sa o hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú, pričom termín nástupu je dohodou.

Medzi hlavnú pracovnú náplň budúceho vedúceho odboru služieb mesta patrí: koordinácia, riadenie a kontrola činností na úseku dopravy a mestských komunikácií, odpadového hospodárstva, verejnej zelene a menších obecných služieb v meste Topoľčany.

Uchádzač musí mať ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa technického zamerania a mal by mať všeobecnú znalosť právnych predpisov vo verejnej správe.

Uchádzač by mal byť bezúhonný, mal by mať organizačné a komunikačné schopnosti. Mal by byť samostatný, zodpovedný, precízny a dôsledný. Nemala by mu chýbať stresová odolnosť a flexibilnosť. Samozrejmosťou je vodičský preukaz skupiny „B“ a ovládanie práce s MS Word.

Výberové konanie prebehne písomným testom a osobnostným pohovorom s členmi výberovej komisie. Písomné prihlášky do výberového konania možno podať do 7. októbra do 12.00 hodiny.

„Uchádzača, ktorý spĺňa predpoklady ustanovené vo vyhlásení výberového konania a predloží spolu s prihláškou požadované doklady, pozve výberová komisia na výberové konanie," informuje radnica.

Zoznam potrebných dokladov nájdete na webe mesta po kliknutí SEM!

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie