Katarína Jankeje Samospráva

Rozhodneme o poslancoch aj primátorovi: Pozrite si, v ktorom okrsku budete voliť

Komunálne voľby už klopú pomaly na dvere. V Topoľčanoch je už známe, kto kde bude voliť. Pozrite si ucelený prehľad volebných okrskov.

Ilustračný obrázok k článku Rozhodneme o poslancoch aj primátorovi: Pozrite si, v ktorom okrsku budete voliť
Zdroj: TASR

Volebný obvod č. 1:

Okrsok č. 1 (volebná miestnosť – Základná škola s MŠ Ul. Gogoľova):

Clementisova 1981,1997,200­5,2006, B.Němcovej 1905,1906, 1907, Podjavorinskej 1942,1961, 2004,2120, Krušovská 1922,1950,155­7,1556, 1527,1555,2091, Sladovnícka – rodinné domy

Okrsok č. 2 (volebná miestnosť – Základná škola s MŠ Ul. Gogoľova):

Krušovská 1394, 1261,1472,148­1,1436, Gogoľova 1888,1883,188­2,1899,2143, Podjavorinskej 1973, V.Beniaka 1441,1458,1463, Gorkého

Okrsok č. 3 (volebná miestnosť -Základná škola Ul. Škultétyho):

Bernolákova 2046,2070,203­7,2082, 2036,2112,1515

Okrsok č. 4 (volebná miestnosť – Základná škola Ul. Škultétyho):

Bernolákova 1499, 1500, Krušovská 2050,2058, J.Bottu, Janka Kráľa, Kukučínova, Moyzesova, l7.novembra, Nám.Ľ.Štúra, Obchodná, Škultétyho, Štúrova, M.Rázusa, Palárikova, Kpt.Jaroša, J.Hollého

Okrsok č. 5 (volebná miestnosť – Základná škola Ul. Škultétyho ):

Palkovičova, Šafárikova, Bernolákova 1504,1511,1614,2309

Okrsok č. 14 (volebná miestnosť – SOŠ obchodu a služieb Ul. T.Vansovej ) :

Krušovská 1645,1636,163­1,1626,1831,1859, J.Wolkra 1840, Nám. M.R.Štefánika, Sv.Cyrila a sv.Metoda, Čsl. armády nepárne or. čísla ,Pribinova, P.Mudroňa, T.Vansovej, Sama Chalupku

Volebný obvod č. 2:

Okrsok č. 6 (volebná miestnosť – Základná škola Ul. tríbečská):

Tríbečská 2275,1620,154­2,1554,1653 1­540,1549,2136, 4453 J. Matušku 2178

Okrsok č.7 (Volebná miestnosť – Základná škola Ul. tríbečská):

J. Matušku 2250,2139,2148, P.O. Hviezdoslava 2270

Okrsok č. 8 (volebná miestnosť – Základná škola Ul. tríbečská):

P.O.Hviezdoslava 2266,2262,216­5,2169,2159,2773, Práznovská cesta

Okrsok č. 9 (Volebná miestnosť – /bývalá/ Základná škola Ul. Gagarinova)

P.O. Hviezdoslava 2324,2330,232­8 2306,2331,2332

Okrsok č. 10 (volebná miestnosť – /bývalá/ Základná škola Ul. Gagarinova):

Krušovská 2301,2302,2285, Pivovarnícka 2278, Gagarinova 2311, P.O.Hviezdoslava 2618,2619

Okrsok č. 11 (volebná miestnosť – /bývalá/ Základná škola Gagarinova):

Gagarinova 1573,1569,157­8,2490, K.Kuzmányho 1608,1603,158­2,1596,1593, J.Jesenského 2296

Okrsok č 12. (volebná miestnosť – Spoločenské centrum sídl. Východ P.O.Hviezdoslava):

J. Matušku 2234, 2220, 2800, J.Jesenského 2316,2321, 2691

Volebný obvod č. 3 :

Okrsok č. 13 (volebná miestnosť – SOŠ obchodu a služieb Ul. T.Vansovej):

Dr.P.Adámiho, Fraňa Kráľa, Jána Kollára, Mieru, Športovcov, Záhradnícka, Železničiarska, Krátka, Stummerova všetky nepárne or.čísla a párne or.č. po 112, a or.č. 142,148,168,1­70,172, Timravy, Pavlovova, Streďanská 1790,2731,201­3,4689, Čsl. armády párne or. čísla

Okrsok č. 15 (volebná miestnosť – Základná škola sv.don Bosca Ul. Ľ.Fullu):

M.Benku 2341,2430,242­3,2462,4659,4660,4661, Streďanská 2617

Okrsok č. 16 (volebná miestnosť – Základná škola sv.don Bosca Ul. Ľ. Fullu):

Streďanská 2661,2778,253­6,1526,1221,1764,1796, 1763,1530,1531,1537

Okrsok č. 17 (volebná miestnosť – Základná škola sv.don Bosca Ul. Ľ. Fullu):

D.Jurkoviča 2419,2362, 4698,4699, 2744, M.A.Bazovského 2355,2342,234­5,2348, 2351,2360,2696

Okrsok č. 18 (volebná miestnosť – Základná škola sv.don Bosca Ul. Ľ. Fullu ):

D.Jurkoviča 2366,2399,240­4,2407,2489,4697,4844, Ľ.Fullu 2517 + nemocnica

Okrsok č. 19 (volebná miestnosť – Základná škola sv.don Bosca Ul. Ľ. Fullu ):

Ľ.Fullu 2495,2526,256­6,2699, 2805, J.Alexyho 2700,2704,2677,2688

Volebný obvod č. 4 :

Okrsok č. 20 (volebná miestnosť – Rehak Paving, s.r.o. Ul. Dopravná 18):

Cintorínska, Pod kalváriou, Dopravná, Stummerova všetky párne or. č. od ll4–140, 144–146, 150–166, 174–200

Okrsok č. 21 (volebná miestnosť – SOŠ techniky a služieb Tovarnícka ):

A.Grznára, Komenského, Cukrovarnícka, Inovecká, Vajanského, Jaselska, Hurbanova, M.Závodného, Odbojárov, Partizánov, Topoľova

Okrsok č. 22 (volebná miestnosť – SOŠ techniky a služieb Tovarnícka):

Družby, Kalinčiakova, Pionierska, Ul. Puškinova, Budovateľská, Tovarnícka, všetky nepárne or. čísla

Volebný obvod č. 5 :

Okrsok č. 23 (volebná miestnosť – Základná škola sv. Ladislava Ul. Lipová):

Agátová, Astrová, Brezová, Laliová, Malinová, Margarétová, Muškátová, Orgovánová, Ružová, Snežienková, Šípová, Nezábudková, Narcisová, Javorová

Okrsok č. 24 (volebná miestnosť – Základná škola sv.Ladislava Ul. Lipová):

Fialková, Sedmikrásková, Sládkovičova, Slnečná, Tulipánová, Adreja Hlinku, Jahodová, Rastislavova, Hrebíčková,

Okrsok č. 25 (Volebná miestnosť – Základná škola sv. Ladislava Ul. Lipová):

Skýcovská, Kpt. Žalmana, Ladislava Dorušáka, Mojmírova, P.Jilemnického, Pílska, Radlinského, Slobody, Povstania, Svätoplukova, Václavská, Lipová, Tovarnícka – všetky párne or.čísla

Volebný obvod č. 6 :

Okrsok č.26 (volebná miestnosť – Kultúrny dom, časť Malé Bedzany):

Hlavná, Záhradkárska, Záhumnie

Okrsok č. 27 (volebná miestnosť – Kultúrny dom, časť Veľké Bedzany):

Broskyňová, Čerešňová, Gaštanová, Chmeľová, Orechová, Ovocná, Vinohradnícka, Jabloňová

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie