Iné športy

Šnúra víťazstiev prerušená: Topoľčany podľahli Dubnici

Bol to šláger kola. Topoľčany cestovali na ľad húževnatej Dubnice.

Ilustračný obrázok k článku Šnúra víťazstiev prerušená: Topoľčany podľahli Dubnici
Zdroj: M.T., HC Topoľčany

Počas 30. kola 1. hokejovej ligy bol na programe aj šláger kola. Aktuálne druhý celok tabuľky cestoval na ľad Dubnice. Skóre stretnutia otváral za domácich Lantoš (1:0). Bol to aj jediný presný zásah úvodného dejstva.

V druhej tretine sa roztrhlo vrece s gólmi. Tri presné zásahy domácich a dve odpovede hostí (Dvonč, Kalináč) a bolo 4:2).

V poslednom dejstve sa ešte v poslednej minúte presadili Topoľčany, no tretí gól do domácej siete víťazstvo nepriniesol.

MHK Dubnica nad Váhom – HC Topoľčany 5:3 (1:0, 3:2, 0:1)

Góly: 11. Lantoš (Krajči), 34. Krajči (Jarábek, Kokavec), 36. Krajči (Hohl, Lantoš), 36. Kanaet (Kútny), 60. Krajčí (Kokavec) – 27. Dvonč (Hrudík), 30. Kalináč (Kluka, P.Šťastný), 60. Bystričan (Kováčik, Podstavek). Strely: 30:31. Vylúčenia: 5:4 na 2 min. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Bachúrik – Makúch, Drblík. Diváci: 511

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

Dubnica nad Váhom: Gibl – Hlaváček, Jarábek, Rehák, Hohl, Matejovič, Serkin, Vladimirov, Kozachuk – Kristín, Ďuriš, Kokavec – Macek, Jakubík, Mikolášek – Kútny, Lantoš, Kanaet – Medek, Krajči, Vakhrameev

Topoľčany: Halo – Ďurčo, Král, Kováčik, Hrudík, Hruška, Bystričan, A.Gergel, Hřebíček – Kluka, Laššo, Dvonč – Podstavek, Kalináč, Nemček – D.Gergel, Uhnák, Bečka – Šťastný, Klenko, Pekarčík