Iné športy

Druhá najvyššia hokejová liga pokračovala zápasmi 20. kola. V zápase druhého s tretím hostili topoľčianski hokejisti súpera z Martina.

Ilustračný obrázok k článku Súboj druhého s tretím: Topoľčany otočili zápas proti Martinu, vyhrali po nájazdoch
Zdroj: M.T., HC Topoľčany

Hokejisti HC Topoľčany vyhrali v zápase 20. kola SHL nad HK VITAR Martin 2:1 po nájazdoch.

V súboji druhého a tretieho celku Slovenskej hokejovej ligy čakalo dovedna 2732 divákov na úvodný gól až do druhej tretiny.

Presný zápas si pripísal Poliaček a v 38. minúte posielal hostí do vedenia. Odpoveď Topoľčian prišla až v 59. minúte. Zápas posielal do predĺženia Laššo (1:1).

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

V ňom diváci gól nevideli a tak o víťazovi rozhodla séria samostatných nájazdov.

HC Topoľčany – HK VITAR Martin 2:1 pp a sn (0:0, 0:1, 1:0 – 0:0, 1:0)

Góly: 59. Laššo (Pätoprstý, Huba), rozh. nájazd Miklík – 38. Poliaček (Pokrivčák, Paulíny).

Rozhodovali: J. Tvrdoň – Olle, P. Tvrdoň, vylúčenia: 3:2, presilovky a oslabenia: 0:0

Zápas sledovalo: 2732 divákov

Zdroj: TASR/Dnes24.sk