Katarína Jankeje Hádzaná

TAKTO sa to robí: Topoľčianski hádzanári zdolali Bratislavu o 15 gólov

Hádzanári predviedli v Bratislave výborný výkon. Súperovi dovolili v druhom polčase iba päť presných striel!

Ilustračný obrázok k článku TAKTO sa to robí: Topoľčianski hádzanári zdolali Bratislavu o 15 gólov

Hádzanári HK Topoľčany absolvovali cez víkend 3. kolo extraligy na palubovke ŠKP Bratislava. Zverenci trénera Pavla Jana si začali dobre, postupne si vytvárali dôležitý náskok, do prestávky ušli domácim už o 5 gólov.

Druhú polovicu hry ovládli Topoľčanci, súperovi nedovolili takmer vôbec presadiť sa. O skvelom výkone svedčí aj počet presných striel, ktoré prešli poza chrbát nášho brankára. Bratislava dokázala v druhom polčase vpáliť do topoľčianskej brány iba päť gólov. Hádzanári Topoľčian jednoznačne zdolali Bratislavu 30:15.

Extraliga bude pre topoľčiansky tím pokračovať v sobotu 26. septembra o 18.00 hod. večer. Doma privítajú mužstvo HKM Duslo Šaľa.

ŠKP Bratislava – HK Agro Topoľčany 15:30 (10:15)

Najviac gólov: Orosz a Hájnik po 4, B. Mikuš 4/1 – B. Cigáň 8/2, P. Polakovič 7, Kučer 4