Katarína Jankeje Šport

Tesná prehra s Prešovom: Rozhodlo až predĺženie!

Nervy až do konca. Tak by sa dal opísať zápas našich hokejistov s hráčmi Prešova. O všetkom muselo rozhodnúť až predĺženie.

Ilustračný obrázok k článku Tesná prehra s Prešovom: Rozhodlo až predĺženie!
Zdroj: Webnoviny.sk

Po poslednom zápase, v ktorom našich chlapcov deklasovala Detva, bolo potrebné nazbierať čo najskôr nové sily a tvrdo sa pustiť do ďalšieho súpera – Prešova. Úvod stretnutia bol na oboch stranách v znamení opatrnosti, do šatní sa išlo po prvej tretine za stavu 0 : 0. Po zvyšok hracieho času sme nedokázali využiť viaceré príležitosti a dotiahnuť skóre k výhre. O výsledku muselo rozhodnúť až predĺženie. Autorom rozhodujúcej presnej strely do našej brány bol v nadstavovanom čase Kivader. Topoľčany nakoniec podľahli Prešovu 2 : 3.

Za domácich si plusové body po zápase pripísali Hudec a Fusek. Zverenci trénera Svätopluka Kosíka tak prehrali dve stretnutia za sebou, čo ich posunulo až na deviate miesto v priebežnom hodnotení. V ďalšom kole 1. ligy sa Topoľčany predstavia na ľade Liptovského Mikuláša v stredu 1. októbra.

Pozrite si zostrih zaujímavých momentov zápasu!

HC Topoľčany – HC Prešov 07 2:3 pp (0:0, 0:1, 2:1 – 0:1)

Góly: 55. Fusek, 58. Hudec – 21. Pavlovský, 54. Pekarčík, 65. Kivader.

Topoľčany - Prešov 2 : 3