Katarína Jankeje Futbal

Šieste víťazstvo v rade: Futbalisti vybojovali ďalšie body!

Okrem iných súťaží sa cez predĺžený víkend uskutočnili aj zápasy 3. ligy. Naši futbalisti privítali na domácom trávniku tím Veľké Ludince.

Ilustračný obrázok k článku Šieste víťazstvo v rade: Futbalisti vybojovali ďalšie body!
Zdroj: YouTube.com

Za nepríjemného počasia naši hráči v pondelok odohrali ďalšie stretnutie, v ktorom hostili klub TJ Veľké Ludince. Zverenci trénera Michala Cabáneka sa chopili skóre už v 8. minúte, po prvý krát prekonal bránu súpera Dávid Badinský z pokutového kopu. Rozhodujúci moment prišiel v 34. minúte, kedy Tomáš Frťala gólom z hry zvýšil na 2:0. Po zvyšok hracieho času diváci ďalšiu presnú strelu z dielne domácich nevideli, za súpera prekonal topoľčianskeho gólmana v 72. minúte Adam Kanyicska. Naši chlapci tak zvíťazili tesne 2:1.

Body zo zápasu futbalistom MFK Topoľčany zabezpečili tretie miesto v priebežnom hodnotení za Veľkým Mederom a Komárnom. O tie ďalšie sa naši hráči pobijú vonku, v sobotu (6.9) predvedú svoje schopnosti na trávniku momentálneho držiteľa prvého miesta v tabuľke – MFC Komárno.

Pozrite si zostrih zo zápasu ako aj vyjadrenie trénera vo videogalérií!

MFK Topvar Topoľčany – TJ Družstevník Veľké Ludince 2:1 (2:0)

Góly: 8. Badinský, 34 Frťala – 72. Kanyicska