Katarína Jankeje Futbal

Topoľčanci pohoreli v Borčiciach: Domáci nás zvalcovali!

Topoľčianski futbalisti majú za sebou ďalšie nevydarené stretnutie. V Borčiciach ich čakal poriadny výprask.

Ilustračný obrázok k článku Topoľčanci pohoreli v Borčiciach: Domáci nás zvalcovali!

Posledný domáci duel sa zverencom trénera Michala Caránka vydaril iba spolovice, keď s kvalitným Gabčíkovom remizovali 2:2. Video zo zápasu nájdete v našom článku: Topoľčany remizovali s Gabčíkovom: O všetkom sa rozhodlo v prvom polčase! Chlapci sa tento víkend predstavili na pôde lídra ligy z Borčíc. Aj napriek viacerým šanciam sa našim futbalistom skórovať nepodarilo.

Naopak, domáci dokázali prekonať topoľčianskeho brankára do prestávky až päťkrát, prvé dve presné strely vsietili v úvodnej šesťminútovke. Druhý polčas nepriniesol potrebné oživenie do našich radov, Borčice v 69. a 75. minúte zásluhou Luhového už len doklepli jednoznačné víťazstvo na 7:0.

Hráči MFK Topoľčany sa nachádzajú pred posledným duelom v aktuálnej sezóne na 10. mieste so ziskom 39 bodov. Záverečné stretnutie súťaže odohrajú Topoľčanci doma, v sobotu privítajú FC Neded.

TJ Borčice – MFK Topoľčany 7:0 (5:0)

Góly: 1. 69. 75. Luhový, 6. Siva, 14. Plavšič, 30. Augustini, 40. Puček

Zdroj: Futbalnet.sk