Správy

Topoľčanci so záujmom o novinku: Do aplikácie sa registrovalo viac ako 2000 obyvateľov

Zdá sa, že Topoľčanci majú v obľube moderné technológie. Svedčí o tom aj záujem o aplikáciu Mobilný rozhlas.

Ilustračný obrázok k článku Topoľčanci so záujmom o novinku: Do aplikácie sa registrovalo viac ako 2000 obyvateľov
Zdroj: Pixabay.com / CC0 1.0

Aktuálne dianie v meste a komunikácia s úradom. To je len krátky výber z množstva funkcií, ktoré ponúka aplikácia Mobilný rozhlas. Ten môžu využívať všetci obyvatelia mesta Topoľčany.

Okrem toho chce radnica do diania v meste zapojiť aj samotných obyvateľov.

„Môžu rozhodovať o tom, kde budú detské ihriská, kde budú umiestnené lavičky alebo posielať svoje nápady na riešenie problémov. Stačí si stiahnuť aplikáciu a zaregistrovať sa do platformy mobilného rozhlasu,“ povedal pred časom viceprimátor Juraj Želiska.

Vedenie mesta prišlo so zaujímavým oznamom. „S radosťou Vám oznamujeme, že od spustenia aplikácie Mobilný rozhlas do 15. decembra sa registrovalo viac ako 2000 občanov mesta,“ informuje radnica prostredníctvom sociálnej siete.

Mesto tak splnilo svoj vytýčený cieľ, ktorým bolo získať do dvoch mesiacov od spustenia minimálne 2000 registrovaných členov.

„Naše mesto, a to hlavne vďaka Vám, získalo 2 mesiace prenájmu platformy Mobilný rozhlas zdarma (ušetrili ste mestu 960,– EUR). Ďakujeme Vám,“ informuje na facebookovej stránke mesta primátorka Alexandra Gieciová.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk/TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie