Topoľčany hostili hokejistov Martina: Prehrali gólom v predĺžení

Hokejisti Topoľčian sa predstavili na domácom ľade. Napokon sa museli uspokojiť so ziskom jediného bodu.

Ilustračný obrázok k článku Topoľčany hostili hokejistov Martina: Prehrali gólom v predĺžení
Zdroj: M.T., HC Topoľčany

Uprostred pracovného týždňa vykorčuľovali na ľad aj hokejisti HC Topoľčany. Na svojom štadióne sa postavili súperovi z HK Martin.

Hostia sa dostali do vedenia už v 11. minúte. Na ďalší gól sme si počkali až do druhej tretiny. V 27. minúte posielal Martinčanov do dvojgólového vedenia Dírer (0:2). Posledná dvadsaťminútovka patrila domácim.

Najprv v 45. minúte znižoval Nemček, aby v samom závere poslal zápas do predĺženia Bystričan (2:2). V ňom sa šťastie priklonilo na stranu hostí, keď sa skórovať podarilo Murčekovi.

V stredajšom zápase 12. kola SHL vyhrali hokejisti HK VITAR Martin na ľade HC Topoľčany 3:2 po predĺžení.

HC Topoľčany – HK VITAR Martin 2:3 pp (0:1, 0:1, 2:0 – 0:1)

Góly: 45. Nemček (Kluka, Kalináč), 60. Bystričan (Kluka) – 11. Poliaček, 27. Dírer (Špirko, Poliaček), 64. Murček (Dvořák, Burzík).

Rozhodovali: Čahoj, Krajčík – Hanko, Kováčik, vylúčení: 5:2, navyše: Laššo 5+DKZ za faul kolenom, Bulák (obaja Topoľčany) 5+DKZ za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.