Topoľčany opäť úspešné: Víťazstvo nad Levicami si pozrelo takmer 2000 divákov

V poradí už 17. ligové kolo prinieslo zápolenie domáceho topoľčianskeho celku a tímu z Levíc.

Ilustračný obrázok k článku Topoľčany opäť úspešné: Víťazstvo nad Levicami si pozrelo takmer 2000 divákov
Zdroj: M.T., HC Topoľčany

Topoľčianski hokejisti sa divákom odmenili dobrou hrou. Ani Levice však nepôsobili odovzdaným dojmom – 45 striel na bránu hovorí jasnou rečou. V prvom dejstve však gól nepadol.

„Skóre napokon otvoril Jozef Tomčák v 22. minúte za asistencie Kluku a Hřebíčka. Minútu pred odchodom do šatní upevnil naše skóre Albín Podstavek, ktorému sekundovali Uhnák a Pätoprstý. Posledné dejstvo nás súper v 46. minúte vyliečil z dvojgólového náskoku a zásluhou Hvizdoša znížil na 2:1,“ informuje klub z Topoľčian na svojom webe.

O všetkom napokon rozhodol Denis Pätoprstý gólom do prázdnej brány.

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

HC Topoľčany – HK Levice 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)

Góly: 22. Tomčák (Kluka, Hřebíček), 39. Podstavek (Uhnák, Pätoprstý), 60. Pätoprstý (Laššo) – 46. Hvizdoš (Šturdík, König).

Rozhodovali: Kollár – Drblík, Makúch, vylúčení: 3:3, navyše: Kuzma (Levice) 10 minút za nešportové správanie sa, presilovky a oslabenia: 0:0, 1978 divákov