Iné športy

Topoľčany porazili Modré krídla Slovan: Bol to bojovný výkon, odkazuje tréner!

Počas sviatočného dňa sa na domácom ľade predstavili topoľčianski hokejisti. Súperom im bol tím z hlavného mesta.

Ilustračný obrázok k článku Topoľčany porazili Modré krídla Slovan: Bol to bojovný výkon, odkazuje tréner!
Zdroj: HC Topoľčany , THOMAS BARTOS

Na pozápasovej tlačovej konferencii sa k stretnutiu vyjadril aj Ľubomír Hurtaj, tréner HC Topoľčany: „Nie sme v dobrej situácii. Hra sa nám nedarila. Chceli sme vyhrať za tri body. Myslím, že sme mali dobrý začiatok. Prvú tretinu sme mali pohyb, aj keď sme ju prehrali, tak tam bola prevaha. Bol tam tlak a tlačili sme sa do brány. Trošku do toho prvého gólu, ako sme vyrovnali, tak sme sa splašili a súper išiel do brejkov. Mal tam nejaké vyložené šance. Brankár to vychytal a v tretej tretine sme si povedali, že musíme to nejak prelomiť, pretrhnúť. Mali sme to šťastie, že sme dali gól. Sme to ubojovali. Potrebovali sme tri body, tie sme získali po bojovnom a urputnom výkone a dúfam, že nás to nakopne do ďalších zápasov."

HC Topoľčany – Modré krídla Slovan 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

Góly: 32. D. Gergel (Bečka, Kluka), 55. Matej (Kluka, Bečka) – 6. Ožvald (Petráš, Uram).

Rozhodovali: D. Lesay – Kováčik, Ševčík, vylúčení: 1:3, presilovky a oslabenia: 0:0

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.