Iné športy

Topoľčany s dôležitými bodmi: Na domácom ľade porazili Považskú Bystricu, FOTO

Hokejisti HC Topoľčany majú za sebou ďalší úspešný zápas. Na domácom ľade si poradili s tímom Považskej Bystrice.

Ilustračný obrázok k článku Topoľčany s dôležitými bodmi: Na domácom ľade porazili Považskú Bystricu, FOTO
9
Zdroj: THOMAS BARTOS

Hokejisti HC Topoľčany zvíťazili v stredajšom domácom zápase 17. kola SHL nad HK'95 Považská Bystrica 2:0. Skóre zápasu otváral v 14. minúte Novák a posielal Topoľčany do vedenia (1:0).

Zápas s Považskou Bystricou nepriniesol žiadne gólové hody. Na ďalší presný zásah sme si počkali až do 59. minúty, kedy o víťazstve domáceho celku rozhodol Kalináč.

HC Topoľčany – HK'95 Považská Bystrica 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

Góly: 14. Novák (Jurák, Kalináč), 59. Kalináč (Jurák).

Rozhodovali: Kollár, Šefčík – Staššák, Haringa, vylúčení: 5:2 na 2 min., navyše: Nahálka (Považská Bystrica) 10 minút za nešportové správanie sa, presilovky: 0:0, oslabenia: 1:0, bez divákov.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.