Topoľčany sa s rokom 2021 rozlúčili víťazstvom: Na domácom ľade porazili Brezno

Hokejisti Topoľčian majú za sebou posledný zápas v roku 2021. Zvládli ho najlepším možným spôsobom.

Ilustračný obrázok k článku Topoľčany sa s rokom 2021 rozlúčili víťazstvom: Na domácom ľade porazili Brezno
Zdroj: THOMAS BARTOS , HC Topoľčany

Po víťazstve nad tímom Modré krídla Slovan (6:2) mali Topoľčany dôvod na radosť. Čakal ich však ešte posledný zápas v roku 2021.

„V prípade tretieho víťazstva zo vzájomných stretov s Breznom mohli Topoľčanci pomýšľať na posun v tabuľke. Hostia sa ziskom troch bodov chceli priblížiť Leviciam," informuje Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH).

V prvom dejstve sa presadili oba celky.

„Stav 1:1 vydržal až do 48. minúty, v ktorej sa víťazným gólom o slovo prihlásil domáci obranca Bystričan a všetky body pre „žochárov“ spečatil o pár minút neskôr Lukáš Novák," dodáva SZĽH.

V 29. kole Tipos SHL zdolali hokejisti HC Topoľčany na domácom ľade tím HK Brezno 3:1.

Prečítajte si tiež

Topoľčanci tak na konci roka so ziskom 55 bodov okupujú štvrtú priečku, keď na tretí Martin strácajú jediný bod.

HC Topoľčany – HK Brezno 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)

Góly: 19. Tomčák (L. Novák, M. Novák), 48. Bystričan (Ručkay, D. Gergel), 53. L. Novák (M. Novák) – 9. Surový (Dvonč, Giertl).

Rozhodovali: J. Konc ml. – Hanko, Olle, vylúčení: 5:6, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.