Topoľčany vstúpili do prípravy: V Nových Zámkoch inkasovali sedem gólov

Hokejisti majú za sebou prvý zo série prípravných zápasov. Nové Zámky hostili prvoligové Topoľčany.

Zdroj: YouTube.com

Lepší vstup do stretnutia zaznamenali hostia, ktorí sa zásluhou Juráka dostali do vedenia už v úvodnej minúte. Onedlho sa za domácich presadil Slávik a Nové Zámky vyrovnali (1:1). Chvíľu pred koncom prvej tretiny sa opäť radovali domáci, ktorých do vedenia posielal Seppänen (2:1).

Boli to práce hráči Nových Zámkov, ktorí počas prostredného dejstva spustili stroj na góly. Postupne sa tak presadil St-Cyr, Embrich, Hamäläinen a Zahradník. Topoľčany odpovedali jediným presným zásahom, o ktorý sa postaral Kluka.

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

V záverečnom dejstve na konečných 7:2 pre Nové Zámky zvýšil kapitán domácich Rogoň.

HC Nové Zámky – HK Topoľčany 7:2 (2:1, 4:1, 1:0)

Góly: 3. Slávik (Ondrušek), 19. Seppänen (Fábry), 27. St-Cyr, 33. Embrich (Rogoň), 35. Hämäläinen (Nemec, Chatrnúch), 35. Zahradník (Rogoň, Embrich), 54. Rogoň (Embrich) – 1. Jurák (Novák), 34. Kluka (Smolka, Tomčák)

HC MIKRON Nové Zámky: Lackovič (31. Kožiak) – Drtina, Ordzovenský, Holenda, Chatrnúch, Västilä, M. Šeliga – Štrauch, Nemec, Väyrynen – Zahradník, Embrich, Rogoň – Fábry, Seppänen, Hämäläinen – Slávik, St-Cyr, Ondrušek. Tréner: Martin Hrnčár

HC Topoľčany: Halo (35. Romančík) – Vyskoč, A. Gergel, Novák, Račko, Klepanec, Škápik, Túma, Bulák – Kalináč, Korbel, D. Gergel, Jurák, Kluka, Smolka, Tomčák, Hvizdoš, Laššo, Danišovský, Martiška, Kováč. Tréner: Ľubomír Hurtaj

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.