Základná čas hokejovej ligy je minulosťou. Topoľčany sa pripravujú na vyraďovacie boje.

Ilustračný obrázok k článku Topoľčany zabojujú v play-off proti Dubnici: Základnú časť skončili na 4. mieste
Zdroj: THOMAS BARTOS

Základná časť Slovenskej hokejovej ligy (SHL) je za nami. Sezóna sa skončila pre Trnavu a Skalicu. Topoľčany počas 38 ligových kôl získali 64 bodov a skončili tak základnú časť na štvrtom mieste.

V play-off sa tak strednú s piatou Dubnicou nad Váhom (61 bodov). Tohtosezónna vzájomná bilancia vyznieva výrazne v prospech hokejistov Topoľčian.

Počas štvrtého kola vyhrali Topoľčany nad Dubnicou na domácom ľade vysoko 8:1. V 14. kole cestovali do Dubnice a odniesli si víťazstvo 6:3. V treťom vzájomnom meraní síl (22. kolo) hokejisti Topoľčian doma vybojovali dva body po víťazstve 3:2 po samostatných nájazdoch. Naposledy sa oba celky stretli počas 31. kola v Dubnici nad Váhom, kedy sa z víťazstva opäť tešili hráči topoľčianskeho HC (3:2).