Hádzaná

Topoľčany zostrelili lídra: Šaľa okúsila prvú prehru v sezóne, VIDEO

Topoľčianskym hádzanárom sa nesmierne darilo. Ako prvý celok aktuálnej sezóny porazili priebežného lídra.

Ilustračný obrázok k článku Topoľčany zostrelili lídra: Šaľa okúsila prvú prehru v sezóne, VIDEO
Zdroj: YouTube.com

Približne po dvojtýždňovej reprezentačnej prestávke pokračovala najvyššia mužská hádzanárska súťaž. Topoľčany cestovali na palubovku Šale, ktorá v tejto sezóne ešte neochutnala pocit z prehry.

Všetko však zmenil zápas 9. kola extraligy mužov.

Už prvý polčas bol plne v rukách hosťujúceho celku. Do šatní sa tímy rozišli za stavu 10:18 pohľadom domácich. Spanilá púť Topoľčian pokračovala aj v druhom dejstve. Za stavu 27:34 si tak 850 divákov pozrelo prvú prehru Šale v aktuálnom ligovom ročníku.

HKM Šaľa – HK Agro Topoľčany 27:34 (10:18)

Najviac gólov: Melnyk 7/1, Mažár 5, Fodorean 5/1 – Hlinka 8, Hozman a Cigáň po 6, Briatka 6/2.

Rozhodovali: Daňo, Sabol, 7 m hody: 5/4 – 4/3

Vylúčení: 4:12, ČK: Ivanov (Topoľčany)

Zápas sledovalo: 850 divákov