Iné športy

Topoľčianski hokejisti s bodom: V Považskej Bystrici prehrali po nájazdoch

Slovenská hokejová liga pokračovala zápasmi 22. kola. Topoľčany vyzvali Považskú Bystricu.

Ilustračný obrázok k článku Topoľčianski hokejisti s bodom: V Považskej Bystrici prehrali po nájazdoch
Zdroj: M.T., HC Topoľčany

Topoľčianski hokejisti sa v aktuálnej sezóne prezentujú kvalitnými výkonmi a tak sa stabilne držia na druhom mieste ligovej tabuľky.

Počas 22. kola cestovali na ľad Považskej Bystrice.

Papierovo mal byť zápas v rukách hostí, no napokon bolo všetko inak.

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

„Považská Bystrica nás poriadne prevetrala! Dnes jednoznačne nebol náš šťastný deň! Z Považia vezieme iba jeden bod,“ informoval klub HC Topoľčany na sociálnej sieti.

Ľubomír Hurtaj, tréner HC Topľočany: „Prvé dve tretiny boli z našej strany veľmi slabé, robili sme chyby. Súper bol lepší, lepšie korčuľoval. V poslednej tretine sme sa zlepšili a do konca hracieho času sme dokázali vyrovnať na 4:4. Ale vďaka odohratej jednej tretine sme nemohli pomýšľať na zisk troch bodov. Musíme sa dať rýchlo dokopy, aby sme v piatok zápas proti Bratislave odohrali so cťou a tak ako sa patrí.“

Najbližšie sa topoľčianski hokejisti predstavia na domácom ľade v piatok 29. novembra, kedy o 18.00 hodine privítajú Bratislava Capitals.

HK'95 Považská Bystrica – HC Topoľčany 5:4 pp a sn (2:1, 2:1, 0:2 – 0:0, 1:0)

Góly: 5. Rodionov (Mokrohajský, Rufati), 18. Zlocha (Cíger), 39. Rufati (Cíger, Niník), 40. Zlocha (Nahálka, Cíger), rozhodujúci nájazd Zlocha – 16. Pätoprstý (Kluka, Hřebíček), 29. Gergel (Kubek, Tomčák), 41. Uhnák (Olejník, Bečka), 60. Laššo (Kováčik, Kluka).

Rozhodovali: Vido – Kollár, Lesay, vylúčení: 1:4, navyše: Augustín (Považská Bystrica) 2+2 za hru so zdvihnutou hokejkou, presilovky a oslabenia: 0:0, 110 divákov.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie