Katarína Jankeje Futbal

TOTO nám nevyšlo: Trnava poslala chlapcov domov bez bodu!

Zápas na trávniku Trnavy nepriniesol spokojnosť pre našich hráčov. Tri body ostali u súpera, o všetkom rozhodol gól v 4. minúte.

Ilustračný obrázok k článku TOTO nám nevyšlo: Trnava poslala chlapcov domov bez bodu!

Zverenci trénera Michala Caránka sa po týždňovej prestávke predstavili na pôde Trnavy. Domáci sa hneď v úvode chopili šance a v 4. minúte otvorili skóre gólom z hry. Našim chlapcom sa do konca prvého polčasu nepodarilo prekvapiť trnavskú obranu a prekonať svätyňu domácich. Zmena strán nepriniesla potrebné osvieženie do topoľčianskych radov, ani počas druhých 45 minút sme nedokázali vpáliť vyrovnávajúci gól. Trnava tak tesne zdolala Topoľčancov 1:0.

Strata troch bodov nás v tabuľke posunula nadol, zverenci kouča Caránka po víkende figurujú na 8. priečke so ziskom 34 bodov. Súťaž bude pre našich futbalistov pokračovať opäť cez víkend. O body sa pobijú na trávniku klubu Veľké Ludince.

FC Spartak Trnava C – MFK Topoľčany – 1:0 (1:0)

Góly: 4. Pikulík

Hokejové talenty zažili obrovský úspech: Na medzinárodnom turnaji sa zastavili až vo finále!

Topoľčianky už nie sú majsterkami Slovenska: Po 15 rokoch ich z trónu zosadila Dunajská Streda!