Krimi

Tri rozbité autá a škoda za 10-tisíc eur: Vodič po nehode nafúkal, FOTO

62-ročný vodič si poriadne zavaril. Nabúral do odparkovaných áut. Po nehode nafúkal.

Ilustračný obrázok k článku Tri rozbité autá a škoda za 10-tisíc eur: Vodič po nehode nafúkal, FOTO
2
Galéria
Zdroj: Polícia SR - Nitriansky kraj

„Nespokojnosť s vývojom dopravnej situácie a časté nehody pod vplyvom alkoholu boli príčinou, prečo policajti pritvrdili a priestupky už nebudú riešiť len prostredníctvom tzv. objektívnej zodpovednosti, ale aj na mieste pri bežných kontrolách,“ informuje polícia a naráža aj na čerstvý prípad z našich ciest.

„Nikto sa nezranil, ale nebyť nepozornosti vodiča zjavne spôsobenej alkoholom, nemusela vzniknúť ani škoda na majetku a nepríjemnosti pre poškodených,“ dodávajú muži zákona.

Polícia opisuje okolnosti nehody: „Z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky bol obvinený 62-ročný vodič, ktorý sa pravdepodobne, v obci Prašice (okres TO), dostatočne nevenoval vedeniu svojho vozidla, následkom čoho prednou časťou narazil do zadnej časti odparkovaného Opela Astra, ktoré nárazom posunulo vpred a došlo k stretu s ďalším zaparkovaným vozidlom zn. Renault Clio.“

Dychová skúška u neho preukázala 1,71 promile alkoholu.

„Spôsobená škoda na vozidlách je odhadovaná na 10 000 eur. Policajti obvinenému mužovi obmedzili osobnú slobodu a bol umiestnený v cele policajného zaistenia,“ informuje polícia.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Tri rozbité autá a škoda za 10-tisíc eur
2
Galéria
Zdroj: Polícia SR - Nitriansky kraj
Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie