Katarína Jankeje Kultúra

TRYAMERA s novým klipom: Pozrite si čerstvé video z dielne známej kapely!

A je to tu! Chlapci z kapely TRYAMERA predstavujú svojím fanúšikom čerstvý videoklip ku skladbe Noc patrí nám, ktorá sa objaví na novom albume topoľčianskych hudobníkov.

Ilustračný obrázok k článku TRYAMERA s novým klipom: Pozrite si čerstvé video z dielne známej kapely!
Zdroj: YouTube.com

Obľúbená topoľčianska kapela sa hlási o slovo. Pripravovaný nový album, ktorý by mal vyjsť už v tomto roku uviedli piesňou Noc patrí nám, k nej chlapci nedávno vytvorili aj videoklip.

„Klip sa natáčal v rekreačnej oblasti Duchonka na chate. O réžiu, strih a kameru sa postaral Jakub Chochula. Zábavu, ktorá na chate bola, kde sa stretli členovia kapely so svojimi priateľmi a známymi, sa podarilo veľmi autenticky preniesť aj do spomínaného klipu. ´Noc patrí nám,´ ako príjemná energická skladba a klip ako spojenie zábavy a dobrej hudby,“ prezradili nám hudobníci.

Kapela v zložení Vlado Mruz (spev) Peter Sloboda (basgitara, vokály) Vlado Lovrant (gitara) a Kubo (bicie, perkusie, vokály) momentálne koncertuje v rámci svojho jarného turné 2015. Snáď najväčšou udalosťou šnúry bude spoločný koncert (27. marec) so známou českou kapelouDivokej Bill v Urminciach, ktorá taktiež spúšťa turné po slovenských mestách.

Čítajte tiež:

Tánička (12) z Jacoviec zo dňa na deň ochrnula: Predstavenie ochotníkov pomôže malej bojovníčke!

Židovské piesne a nezabudnuteľný hlas: Hudobnú jar odštartuje koncert Ervína Schönhausera

Foto: ilustračné

Video: Jakub Chochula

Noc patrí nám - videoklip kapely TRYAMERA
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie