Šport Iné športy

Úspech topoľčianskych hokejistov: Rozdrvili súpera z Považskej Bystrice

Hokejistom z nášho mesta sa darilo. Uspeli na ľade súpera.

Ilustračný obrázok k článku Úspech topoľčianskych hokejistov: Rozdrvili súpera z Považskej Bystrice

Hokejisti HC Topoľčany cestovali počas 20.kola prvej hokejovej ligy na ľad HK´95 Považská Bystrica. Topoľčany sa dostali do vedenia už v úvode zápasu, kedy v 4.minúte premenil svoju Šancu Hudec (0:1).

Zápas sa hral vo vyrovnanom tempe. Domáci hokejisti dokázali v druhej tretine vyrovnať a gól už neinkasovali. Rozuzlenie prišlo až v samom závere. Tretia tretina patrila hosťom z Topoľčian. Najprv sa v 44.minúte presadila nová posila v podobe Albína Podstaveka, o 4 minúty zvyšoval na rozdiel dvoch gólov Pekarčík. Na 1:4 pohľadom domácich zvyšoval Kohút a druhým gólom v zápase uzavrel stretnutie na ľade Považskej Bystrice Hudec.

HK'95 Považská Bystrica – HC Topoľčany 1:5 (0:1, 1:0, 0:4)

Góly: 32. Zlocha – 4. a 60. Hudec, 44. Podstavek, 48. Pekarčík, 56. Kohút.