Katarína Jankeje Futbal

Úvod jarnej časti nám nevyšiel: Nemšová poslala chlapcov domov bez bodu!

Športoví nadšenci sa konečne dočkali, mestský futbalový klub odštartoval jarnú časť v sezóne 2014/2015. Premiérový duel nám bohužiaľ nevyšiel podľa predstáv.

Ilustračný obrázok k článku Úvod jarnej časti nám nevyšiel: Nemšová poslala chlapcov domov bez bodu!

Futbalové štadióny sa po zimnej prestávke opäť začínajú napĺňať, hráči MFK Topoľčany sa v nedeľu pobili o prvé jarné body s Nemšovou, ktorá sa nachádza na desiatom mieste v priebežnej tabuľke. Úvod hry patril našim chlapcom, v deviatej minúte otvoril skóre Lukáš Remeň gólom z hry. Súper dokázal odpovedať až v 33. minúte riadneho hracieho času.

Ďalšia presná strela padla v druhej časti hry, Nemšová sa v 55. minúte dostala prvýkrát do vedenia. Topoľčanom sa podarilo dorovnať na 2:2 zásluhou Mareka Švajlena, domáci však gólovo zareagovali už o minútu, čím si poistil výhru. Topoľčany tak prvý duel v jarnej časti nezvládli a prehrali 2:3. Zverenci Michala Caránka budú pokračovať v sobotu 14. marca, doma privítajú štvrté Palárikovo.

KS Nemšová – MFK Topoľčany 3:2 (1:1)

Góly: 33. Bakši, 55 Kyselica, 81. Holiš – 9. Remeň, 80. Švajlen

Športový ošiaľ je späť: TOTO je rozpis duelov MFK Topoľčany v jarnej časti

Futbal je späť aj v nižších ligách: PREHĽAD prvých jarných kôl!