Veľký PREHĽAD pre Topoľčancov: Toto sú mená ľudí, ktorí kandidujú na poslancov

Poslancom topoľčianskeho mestského zastupiteľstva sa chcú stať desiatky ľudí. Prinášame vám ich kompletný zoznam

Ilustračný obrázok k článku Veľký PREHĽAD pre Topoľčancov: Toto sú mená ľudí, ktorí kandidujú na poslancov
Foto: Ivan Bučko / Zdroj: Dnes24.sk

Topoľčany budú mať 21 poslancov, ktorí sa budú voliť v šiestich volebných obvodoch. Poznáme kompletný zoznam zaregistrovaných kandidátov. Kto všetko chce zabojovať o miesto v mestskom zastupiteľstve?

Volebný obvod č. 1

  1. Antonín Bečka, 57 r., konateľ spoločnosti, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených
  2. Zuzana Belanská, 42 r., manažérka, Naj – nezávislosť a jednota
  3. Tomáš Bobrík, Bc., 35 r., technik IT, Doma dobre
  4. Martin Bucko, Mgr., 34 r., vedúci prevádzky, nezávislý kandidát
  5. Alena Ďurčeková, Ing., 53 r., ekonómka, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených
  6. Patrik Ďurík, Mgr., 25 r., tlmočník, nezávislý kandidát
  7. Štefan Grach, 59 r., samostatný referent, nezávislý kandidát
  8. Ján Herda, 71 r., dôchodca, Komunistická strana Slovenska
  9. Anton Hippík, 44 r., technik, futbalový tréner, Naj – nezávislosť a jednota
  10. Oto Hodál, Ing. arch., 59 r., hlavný kontrolór v samospráve, Naj – nezávislosť a jednota
  11. Martin Hollan, 41 r., energetický konzultant, Naj – nezávislosť a jednota
  12. Marián Hubinský, 26 r., SZČO, Sme rodina – Boris Kollár
  13. Dávid Keselý, Ing., 33 r., SZČO, Sme rodina – Boris Kollár
  14. Anton Klačanský, Ing., 61 r., učiteľ, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano)
  15. Jozef Krajčík, Mgr., 58 r., nezamestnaný, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  16. Zuzana Krajčová, Mgr., 44 r., obchodná manažérka, nezávislá kandidátka
  17. Ladislav Mokran, 44 r., SZČO, Doma dobre
  18. Miroslav Porubský, 51 r., podnikateľ, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených
  19. Zuzana Sigetová, Mgr., 47 r., učiteľka ZŠ, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených
  20. Roman Szegény, 26 r., pracovník vo výrobe, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  21. Ivan Šaliga, Ing., 52 r., živnostník, Doma dobre
  22. Alžbeta Špániková, Mgr., 34 r., stredoškolská učiteľka, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  23. Ida Valachová, Ing., 52 r., stredoškolská učiteľka, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených
  24. Lukáš Vencl, Ing., 33 r., podnikateľ, nezávislý kandidát
  25. Šimon Vystavil, Bc., 26 r., policajt, nezávislý kandidát
  26. Vladimír Železník, Mgr., 52 r., učiteľ, tréner plávania, Naj – nezávislosť a jednota
  27. Juraj Želiska, 41 r., živnostník, nezávislý kandidát

VO VOLEBNOM OBVODE SA VOLÍ 5 POSLANCOV

Volebný obvod č. 2

  1. Martin Benko, 36 r., vedúci pracovník, nezávislý kandidát
  2. Jana Bezáková, Mgr., 39 r., psychologička, Naj – nezávislosť a jednota
  3. Tomáš Bilik, 24 r., vodič, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano)
  4. Lenka Bočkayová, Mgr., 34 r., asistentka poslanca NR SR, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  5. Dušan Ducho, 43 r., obchodný zástupca, Naj – nezávislosť a jednota
  6. Michal Fajin, Mgr., MBA, LL.M, 33 r., obchodný riaditeľ, Slovenská konzervatívna stra­na
  7. Roman Goča, Mgr., 32 r., farmaceut, nezávislý kandidát
  8. Mária Haláková, Mgr., 53 r., učiteľka, nezávislá kandidátka
  9. Daniela Ičová, Ing., 45 r., stredoškolská učiteľka, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených
  10. Alena Kňazeová, Ing., 59 r., vedúca pobočky VšZP, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených
  11. Milan Lisý, JUDr., 69 r., zástupca primátora, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených
  12. Ľubomír Mrižo, 56 r., realitný maklér, Naj – nezávislosť a jednota
  13. Alica Patáková, 50 r., kvetinárka, Naj – nezávislosť a jednota
  14. Maroš Pavlovič, Mgr., 26 r., právnik, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených
  15. Ingrid Schwarzová, 48 r., administratívna pracovníčka, Doma dobre
  16. Erika Šišmičová, 50 r., úradníčka, Kresťanskodemo­kratické hnutie
  17. Ľudovít Teťák, MUDr., 61 r., lekár, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených
  18. Jindřich Záhumenský, 45 r., letecký technik – podnikateľ, Naj – nezávislosť a jednota

VO VOLEBNOM OBVODE SA VOLÍ 5 POSLANCOV

Volebný obvod č. 3

  1. Vladimír Anděl, Ing., 24 r., SZČO, Sme rodina – Boris Kollár
  2. Martin Andraško, 35 r., stolár vo výrobe nábytku, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  3. Peter Bartoník, 53 r., čašník, Naj – nezávislosť a jednota
  4. Patrik Bosák, 36 r., policajt, nezávislý kandidát
  5. Vladimír Danko, Ing. arch., 65 r., architekt, nezávislý kandidát
  6. Eduard Galko, Ing., 52 r., učiteľ, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených
  7. Lukáš Grežďo, Mgr., 33 r., právnik, nezávislý kandidát
  8. Katarína Katonová, Mgr., 52 r., magistra farmácie, Naj – nezávislosť a jednota
  9. Martin Kohajda, Mgr., 37 r., živnostník, nezávislý kandidát
  10. Jozef Kotleba, Ing., 58 r., poľnohospodárky inžinier, Kresťanskodemo­kratické hnutie
  11. Július Krajčík, Mgr., 63 r., riaditeľ kultúrneho strediska, nezávislý kandidát
  12. Milan Krajčík, 62 r., technik, nezávislý kandidát
  13. Jana Malinková, Ing., 36 r., ekonómka, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených
  14. Michal Meluš, 44 r., hádzanársky brankár, Naj – nezávislosť a jednota
  15. Peter Michalík, 29 r., živnostník, Doma dobre
  16. Miloš Opačitý, JUDr., 57 r., právnik, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  17. Tomáš Oslejšek, Bc., 24 r., študent, Doma dobre
  18. Ján Píry, Dr., Ing., 52 r., potravinársky špecialista, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených
  19. Emil Sližka, 50 r., podnikateľ, Doma dobre
  20. Marián Šuch, MUDr., 57 r., lekár, Naj – nezávislosť a jednota
  21. Ľudmila Tobiášová, Mgr., 54 r., zdravotná referentka, Naj – nezávislosť a jednota
  22. Peter Urbanec, Mgr., 39 r., zdravotnícky záchranár, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených
  23. Ivan Vitko, Ing., 48 r., ekonóm, Doma dobre
  24. Peter Žembera, Ing., 62 r., konateľ Mestských služieb, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených

VO VOLEBNOM OBVODE SA VOLÍ 5 POSLANCOV

Volebný obvod č. 4

  1. Pavol Baláž, Ing., 56 r., invalidný dôchodca, Kresťanskodemo­kratické hnutie
  2. Marta Barboríková, MUDr., 57 r., lekárka, nezávislá kandidátka
  3. Michal Bohil, Ing. arch., 59 r., architekt, Naj – nezávislosť a jednota
  4. František Ďurina, Mgr., 45 r., kultúrno osvetový pracovník, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených
  5. Jozef Kováčik, 38 r., profesionálny hokejista, nezávislý kandidát
  6. Beáta Lobotková, 52 r., opatrovateľka, nezávislá kandidátka
  7. Ervín Mik, Mgr., 38 r., prezident hokejového klubu, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených
  8. Daria Štrosová, Ing., 52 r., ekonómka, Spolu – občianska demokracia
  9. Juraj Vitko, Ing., 52 r., podnikateľ, Doma dobre

VO VOLEBNOM OBVODE SA VOLIA 2 POSLANCI

Volebný obvod č. 5

  1. Michal Bohát, 42 r., technický pracovník, nezávislý kandidát
  2. Patrik Bujna, 44 r., moderátor, Naj – nezávislosť a jednota
  3. Ján Cabaj, 49 r., živnostník, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených
  4. Janka Krahulíková, Mgr., 57 r., riaditeľka Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny Topoľčany, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených
  5. Miloslav Králik, 46 r., obchodný zástupca, Kresťanskodemo­kratické hnutie
  6. Tibor Pavlík, MUDr., 72 r., lekár, nezávislý kandidát
  7. Marek Schneidgen, Ing., 32 r., súkromný podnikateľ, nezávislý kandidát
  8. Peter Schwarz, Mgr., 50 r., učiteľ, Naj – nezávislosť a jednota
  9. Ladislav Šípoš, 51 r., inštruktor autoškoly, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených
  10. Liliana Štefanková, Ing., 61 r., ekonómka, Sme rodina – Boris Kollár
  11. Jozef Štefčík, PhD., 42 r., vysokoškolský pedagóg, Spolu – občianska demokracia
  12. Roman Turček, 45 r., strážnik, Doma dobre

VO VOLEBNOM OBVODE SA VOLIA 3 POSLANCI

Volebný obvod č. 6

  1. Jaroslav Ladický, 61 r., elektromechanik, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených
  2. Katarína Mináriková, Ing., 34 r., finančná poradkyňa, nezávislá kandidátka

VO VOLEBNOM OBVODE SA VOLÍ 1 POSLANEC

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk