Katarína Jankeje Rôzne

VIDEO: Mafiáni a študenti gymnázia verzus polícia,Topoľčanci zobrali únos triednej knihy po svojom!

Nudné videá, zachytávajúce tradičné únosy triednej knihy a jej následné pečatenie, sú už dávno minulosťou. Presvedčia vás o tom maturanti z Oktávy topoľčianskeho gymnázia. V krátkom filme nechýba mafia, zbrane, polícia i poriadne zábavné momenty.

Ilustračný obrázok k článku VIDEO: Mafiáni a študenti gymnázia verzus polícia,Topoľčanci zobrali únos triednej knihy po svojom!
Zdroj: YouTube.com

Videá únosu triednej knihy sú v dnešnej dobe zábavné a nápadité. Výnimkou nie je ani minifilm, za ktorým stoja maturanti z Oktávy na štátnom Gymnáziu v Topoľčanoch. Ústrednou témou, ako inak, je zmiznutie triednej knihy po tom, čo učiteľka štvrtákom hrozí postihom za neospravedlnené hodiny.

To by však neboli mladí študenti gymnázia, aby neprišli na to, ako sa knihy, čo najrýchlejšie zbaviť. Na rad prichádzajú ostrieľaní profesionáli a ich plán, ktorý vyšiel na jednotku. Zakročiť sa snaží aj policajná hliadka, práve vďaka jej neúspešnému pokusu sa pri pozeraní poriadne pobavíte.

I keď to vyzerá, že triedna kniha je nadobro v rukách mafiána, nie je všetko je tak, ako sa na prvý pohľad zdá. Viac neprezradíme, o tom, ako sa toto dielko podarilo, sa môžete presvedčiť sami vo videu.

Tohtoroční maturanti zo 4. B. prišli naopak s nápadom premeniť svojho triedneho profesora na smutného farmára, ktorý niečo hľadá. Vtipné video si môžete pozrieť v článku: Topoľčianski študenti so super nápadom, z triedneho profesora urobili farmára!

Video: Matej Krajčík

Mafiáni uniesli triednu knihu, polícia zasahuje!
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie