Rastislav Búgel Iné športy

Víťazné ťaženie na záver roka: Hokejisti zdolali Michalovce, Kluka s hetrikom!

Topoľčianskym hokejistom sa v poslednom zápase v roku 2015 darilo. Pozrite sa, ako zdolali súpera z Michaloviec.

Ilustračný obrázok k článku Víťazné ťaženie na záver roka: Hokejisti zdolali Michalovce, Kluka s hetrikom!

32. kolo I. hokejovej ligy prinieslo posledné tohtoročné zápolenie topoľčianskych hokejistov. Diváci si mohli zápas vychutnať na domácom štadióne.

Naši hokejisti to poriadne roztočili už v prvej tretine zásluhou Kluku. Ten sa presadil postupne v siedmej, desiatej a aj poslednej minúte prvého dejstva, čím poslal Topoľčany do trojgólového vedenia.

V druhej tretine pridal hneď po jej začiatku presný zásah Nemček (4:0) a Dukla Michalovce ostala poriadne zaskočená.

Súper sa gólovo presadil až v závere zápasu. Najprv hostia prvý zásah stretnutia zaznamenali v 45.minúte zásluhou Salnikova, aby 9 minút pred koncom strelil posledný gól stretnutia Faith (4:2). Topoľčany si tak v poslednom zápase starého roka pripísali dôležité body do ligovej tabuľky.

HC Topoľčany – HK Dukla Michalovce 4:2 (3:0, 1:0, 0:2)