Dávid Hrdý Futbal

Víťazstvo topoľčianskych futbalistov

V priemerom zápase zvíťazili topoľčianski futbalisti nad nitrianskymi juniormi 2:0

Ilustračný obrázok k článku Víťazstvo topoľčianskych futbalistov

Domáci mohli otvoriť skóre už v 1. minúte, keď v poslednej chvíli proti Gajdošovi zasiahol hosťujúci obranca. V 7. minúte strielal Remeň nad. Hostia si svoju prvú šancu vytvorili v 19. minúte keď Hnilica technickou strelou trafil brvno topoľčianskej brány. V 33. minúte Šlosár poslal do čistej šance Vaňa, ale aj túto príležitosť zmaril nitriansky obranca.

Ďalšia šanca sa naskytla Badinskému , ktorý hlavičkoval vedľa. V 54. minúte využili domáci početnú výhodu, keď bol za čiarou ošetrovaný hosťujúci Petráš a Badinský poslal Topoľčany do vedenia. V 76. Minúte už bolo 2:0 keď nitrianskemu brankárovi vypadla lopta po prízemnom centri a Badinský strelil svoj druhý gól v zápase. V záverečných minútach ešte ohrozili hosťujúcu bránu Gajdoš a Vaňo, pričom prvý menovaný nastreli v 84. minúte ešte žrď. Pred 200 divákmi Topoľčanci zaslúžene zvíťazili.

Zostava MFK Topvar Topoľčany: Furka – Baláž, Oršula, Ondrka, Košecký (Ondruš) – Šlosár, Gajdoš, Remeň, Královič – Vaňo (84. Koprda), Badinský