Iné športy

Výkony ako na hojdačke: Vysoká prehra v Martine, domáce víťazstvo proti Trnave

Uplynulý týždeň bol pre hokejistov z Topoľčian náročný. Absolvovali totiž rovno štyri ligové zápasy.

Ilustračný obrázok k článku Výkony ako na hojdačke: Vysoká prehra v Martine, domáce víťazstvo proti Trnave
10
Zdroj: THOMAS BARTOS

Hokejisti HK VITAR Martin vyhrali v piatkovom zápase 20. kola SHL nad HC Topoľčany 4:1. Za Topoľčany sa v 23. minúte presadil Novák.

HK VITAR Martin – HC Topoľčany 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)

Góly: 15. Themár (Burzík, Jurášek), 31. Barto (Jurášek, Nauš), 43. Murtazin (Fafrák, Jurášek), 51. Nauš (Paulíny) – 23. Novák (Kalináč, Jurák).

Rozhodovali: Krajčík. Čahoj – Hajnik, Hanko, vylúčení: 4:6, navyše: Novák 10 minút za pichanie, Bystričan (obaja Topoľčany) 10 minút za napadnutie rozhodcov, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0

Hokejisti HC Topoľčany vyhrali v nedeľňajšom zápase 21. kola SHL na domácom ľade nad HK Gladiators Trnava 5:4. Domáci rozhodli o víťazstve dvoma presnými zásahmi v tretej tretine, na ktoré už Trnava nedokázala odpovedať.

HC Topoľčany – HK Gladiators Trnava 5:4 (2:3, 1:1, 2:0)

Góly: 12. Kalináč (Jurák, Novák Michal), 19. Kluka (Šimun, Pätoprstý), 28. Bulák (Gergel), 48. Laššo (Kluka, Bystričan), 49. Varga Róbert (Gergel) – 2. Kukumberg (Matejka, Šandor), 6. Bodnár (Kukumberg, Špankovič), 18. Kohút (Špankovič), 33. Jaša (Kohút, Antonov).

Rozhodovali: Adamec, Rojík – Rehák, Haringa, vylúčení: 2:7, navyše: Novák (Topoľčany) 10 minút za nešportové správanie sa, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:1

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.