Katarína Jankeje Samospráva

Začína sa boj o poslanecké kreslá: TOTO je zoznam kandidátov

Boj o získanie poslaneckého kresla v našom meste sa môže začať. Poznáme kompletný zoznam kandidátov.

Ilustračný obrázok k článku Začína sa boj o poslanecké kreslá: TOTO je zoznam kandidátov
Foto: Ivan Bučko / Zdroj: Dnes24.sk

V piatok sme vás informovali o menách kandidátov na post primátora Topoľčian. Celkovo až šesť ľudí bude bojovať o naše hlasy. Známe sú už aj zoznamy kandidátov na poslancov Mestského zastupiteľstva. Ich počet sa oproti roku 2010 nezmenil, voliť si budeme 21 zástupcov. Kompletné rozdelenie volebných obvodov pre Topoľčany nájdete v článku: Zastupiteľstvo rozhodlo: TAKTO budú delené volebné obvody!

Volebný obvod číslo 1 – volí sa 5 poslancov

  1. Martin Bucko (30), zodpovedný vedúci – nezávislý kandidát
  2. Daniela Čeplíková (32), podnikateľka – SaS
  3. Alena Ďurčeková (50), ekonómka – SMER-SD, SZ
  4. Iveta Fodorová (53), učiteľka – SDKÚ-DS, KDH, NOVA
  5. Eduard Galko (48), učiteľ – SNS
  6. Juraj Gaži (39), – SZČO, SDKÚ-DS, KDH, NOVA
  7. Ivana Gogová (33), živnostníčka – SIEŤ
  8. Tatiana Gogová (48), učiteľka – SMER-SD, SZ
  9. Štefan Grach (55), koordinátor SČK – nezávislý kandidát
  10. Ján Herda (67), dôchodca – KSS
  11. Július Lukáč (61), lekár – SMER –SD, SZ
  12. Matej Mervart (23) hudobník – SNS
  13. Ján Paulík (56), lekár – SDKÚ-DS, KDH, NOVA
  14. Ida Valachová (48), stredoškolská pedagogička – SMER-SD, SZ
  15. Helena Venclová (56), stredoškolská pedagogička – SMER-SD, SZ

Volebný obvod číslo 2 – volí sa 5 poslancov

  1. Miroslava Butinová (39), krupiérka – Zmena zdola, DÚ
  2. Ladislav Fajin (51), živnostník – SIEŤ
  3. Michal Fajin (28), manažér – SIEŤ
  4. Norbert Feješ (27), podnikateľ – SaS
  5. Mária Haláková (49), stredoškolská pedagogička – SMER-SD, SZ
  6. Martin Chovanec (33), konateľ spoločnosti – nezávislý kandidát
  7. Daniela Ičová (41), stredoškolská pedagogička – SMER-SD, SZ
  8. Ladislav Kmeť (55), úradník – SDKÚ-DS, KDH, NOVA
  9. Alena Kňazeová (55), vedúca pobočky VŠzP – SMER-SD, SZ
  10. Milan Lisý (65), zástupca primátora – SMER-SD, SZ
  11. Maroš Pavlovič (22), študent práva – SNS
  12. Alexander Riabov (28), právnik – 99%-občiansky hlas, NP
  13. Ján Rusko (35), operátor CNC – Zmena zdola, DÚ
  14. Erika Šišmičová (46), úradníčka – SDKÚ – DS, KDH, NOVA
  15. Marek Švec (28), vodič – nezávislý kandidát
  16. Ľudovít Teťák (57), lekár – SMER-SD, SZ
  17. Martin Tvarožek (32), manažér – SIEŤ
  18. Jaroslav Venuta (30), manažér – SIEŤ
  19. Karol Zaťko (60), učiteľ spoločenských tancov – SDKÚ – DS, KDH, NOVA
  20. Marián Zubčák (40), výrobný pracovník – Zmena zdola, DÚ
  21. Martin Zvada (34), zdravotnícky záchranár – SNS
  22. Monika Žaťková (24), administratívna pracovníčka – SDKÚ – DS, KDH, NOVA

Volebný obvod číslo 3 – volí sa 5 poslancov

  1. Vladimír Andel (56), živnostník – Zmena zdola, DÚ
  2. Oto Brezina (52), technik – SIEŤ
  3. Jozef Delič (54), živnostník – Zmena zdola, DÚ
  4. Lukáš Grežďo (28), advokát – 99%-občiansky hlas, NP
  5. Peter Guričan (54), učiteľ – SMER-SD, SZ
  6. Michal Hajnovič (59), odborný radca – SMER-SD, SZ
  7. Dávid Hrdý (29), bezpečnostný technik – 99%-občiansky hlas, NP
  8. Renáta Jančovičová (44), zdravotná sestra – PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ (vzdala sa kandidatúry)
  9. Katarína Katonová (48), magisterka farmácie – SDKÚ – DS, KDH, NOVA
  10. Jozef Kotleba (53), poľnohospodárky inžinier – SDKÚ – DS, KDH, NOVA
  11. Július Krajčík (59), riaditeľ kultúrnej organizácie – SDKÚ – DS, KDH, NOVA
  12. Jana Malinková (32), ekonómka – SMER-SD, SZ
  13. Peter Michalík (25), živnostník – SIEŤ
  14. Silvia Mojžišíková (32), úradníčka – Zmena zdola, DÚ
  15. Miloš Opačitý (53), právnik – Zmena zdola, DÚ
  16. Ján Píry, (48), potravinársky špecialista – SMER-SD, SZ
  17. Peter Žembera (58), ekonóm – SMER-SD, SZ

Volebný obvod 4 – volia sa 2 poslanci

  1. Marta Barboríková (53), lekárka – SMER-SD, SZ
  2. Jozef Dalloš (67), riaditeľ – SaS
  3. František Ďurina (41), kultúrno-osvetový pracovník – SNS
  4. Denisa Horkuličová (32), živnostníčka – SDKÚ – DS, KDH, NOVA
  5. Beáta Lobotková (48), opatrovateľka – nezávislá kandidátka
  6. Tibor Pavlík (68), lekár – SMER-SD, SZ
  7. Žaneta Spálová (39), krupiéka – Zmena zdola, DÚ
  8. Soňa Ščesná (27), lekárka – SNS

Volebný obvod číslo 5 – volia sa 3 poslanci

  1. Michal Bohát (37), technik – SDKÚ – DS, KDH, NOVA
  2. Michal Fráter (37), technik – nezávislý kandidát
  3. Kazimír Galbavý (37), živnostník – SIEŤ
  4. Janka Krahulíková (53), riaditeľka ÚPSVaR Topoľčany – SMER-SD, SZ
  5. Anna Mikulská (58), stredoškolská pedagogička – SMER-SD, SZ
  6. Tomáš Naňo (41), živnostník – SIEŤ
  7. Zuzana Opačitá (23), študentka – Zmena zdola, DÚ
  8. Janka Sedlárová (50), pôrodná asistentka – SMER-SD, SZ
  9. Martin Václav (52), manažér- SDKÚ – DS, KDH, NOVA

Volebný obvod číslo 6 – volí sa 1 poslanec

  1. Jaroslav Ladický (57), elektromechanik – SMER-SD, SZ

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie