Zaváhanie Topoľčian: Hokejisti nestačili na Humenné, FOTO

Hokejový klub z Topoľčian má za sebou ďalší zo série ligových zápasov. Na domácom ľade hostil súpera z Humenného.

Ilustračný obrázok k článku Zaváhanie Topoľčian: Hokejisti nestačili na Humenné, FOTO
10
Zdroj: THOMAS BARTOS

HC Topoľčany majú poriadne nabitý program. Iba deň po zápase s mladíkmi z reprezentácie do 18 rokov (6:3) ich čakal ďalší súper. Na domácom štadióne si zmerali sily s HC 19 Humenné.

Do zápasu lepšie vstúpili hostia, keď už v prvej minúte skóroval Markuš (0:1). Hostia sa dostali do dvojgólového vedenia v 14. minúte zápasu, keď zvyšoval Pulščák (0:2). Topoľčany stihli do zmeny strán vyrovnať zásluhou Danišovského (1:2).

Počas prostrednej časti hry skóroval Lušňák a bolo vyrovnané (2:2). Bohužiaľ, v tretej tretine sa už presadili len hostia. Zásluhou dvoch gólov Solomončaka rozhodli o svojom víťazstve.

V stredajšom zápase 19. kola SHL vyhrali hokejisti HC 19 Humenné na ľade HC Topoľčany 4:2.

HC Topoľčany – HC 19 Humenné 2:4 (1:2, 1:0, 0:2)

Góly: 19. Danišovský (Laššo, Mihalko), 31. Lušňák (Kováč, R. Varga) – 1. Markuš (Vaško, L. Hopkovič), 14. Pulščák, 46. Solomončak (Šimčák, Valečko), 60. Solomončak.

Rozhodovali: Čahoj, Moller – Hajnik, Šotek, vylúčení: 3:4, presilovky a oslabenia: 0:0

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.