Katarína Jankeje Futbal

Chlapcom sa nedarí: Nové Zámky nám nedovolili ani jeden gól!

Topoľčianski futbalisti majú za sebou ďalšie nevydarené stretnutie. V dohrávke kola nedokázali vsietiť ani jeden gól.

Ilustračný obrázok k článku Chlapcom sa nedarí: Nové Zámky nám nedovolili ani jeden gól!

Posledný domáci duel sa zverencom trénera Michala Caránka nevydaril, ten po zápase neskrýval sklamanie. Video s vyjadrením nájdete v našom článku: Kouč Caránek po domácej prehre: Trápime sa! Chlapci mali možnosť na reparát v rámci dohrávky 25. kola 3. ligy západ, v ktorom ich privítali Nové Zámky. Aj napriek viacerým šanciam sa našim futbalistom skórovať nepodarilo.

Naopak Nové Zámky prekonali topoľčianskeho brankára do prestávky dvakrát. Zmena strán nepriniesla potrebné oživenie do našich radov, domáci v 69. minúte už len doklepli jednoznačné víťazstvo na 3:0.

Hráči MFK Topoľčany sa nachádzajú v priebežnom hodnotení na 11. mieste so ziskom 35 bodov. Súťaž bude pre nich pokračovať v sobotu, doma privítajú posledné Levice.

Nové Zámky – Topoľčany 3:0 (2:0)

Góly: 12. Vašek, 33. Košút, 69. Král

Prvé víťazstvo je doma: V sérii o bronz máme dôležitý bod!